Ziņas

“Spektrs” aicina patīkami pabaidīties Helovīna vakarā!

Visu svēto diena jeb Helovīns ieņem stabilu vietu kino vēsturē - tās laika notiek neskaitāmu filmu notikumi, un tās priekšvakarā klajā nāk attiecīgā žanra filmas! Arī kinoprojekts “Spektrs” nevēlas palikt malā un aicina patīkami pabaidīties (un arī izsmieties) veselos divos kino-pasākumos 31. oktobra vakarā, kur rādīsim neparastas, intriģējošas un vienkārši lieliskas filmas!

30.10.2015

Visu svēto diena jeb Helovīns ieņem stabilu vietu kino vēsturē – tās laika notiek neskaitāmu filmu notikumi, un tās priekšvakarā klajā nāk attiecīgā žanra filmas! Arī kinoprojekts “Spektrs” nevēlas palikt malā un aicina patīkami pabaidīties (un arī izsmieties) veselos divos kino-pasākumos 31. oktobra vakarā, kur rādīsim neparastas, intriģējošas un vienkārši lieliskas filmas:

Ļauties Visu svēto dienas noskaņai varēs kinoteātrī “Cinamon”, kur piedāvāsim baisai atmosfērai atbilstošu filmu izlasi par īpašu cenu – 3 EUR par filmu! Vakara gaitā šausmu vampīrkomēdija “Kas notiek krēslā”, Kannu kinofestivālā godalgotā “Tas seko tev” un mūsdienu kulta šausmu komēdija “Būda mežā”! Apmeklētājus priecēs un biedēs pasākuma atbalstītāji “Ādažu Čipsi”, “Karameļu darbnīca” un “Tymbark”.

“Kas notiek krēslā”: 18:20, 20:25, 22:30
“Būda mežā”: 19:30
“Tas seko tev”: 21:00
Biļetes kinoteātra mājaslapā: http://cinamonkino.lv/News/2015-10-22/1413/Helovini-Cinamon-31-oktobri/

Savukārt kino gardēžiem kopā ar Cafe Film Noir esam sarūpējuši iespēju redzēt vienu vampīru divās filmās – vispirms vienā no leģendārākajām šausmu filmām kino vēsturē, 1922. gada klasikā “Nosferatu”, un uzreiz pēc tam arī svaigajā “Kas notiek krēslā”, kur šis tēls tiek aplūkots caur humora prizmu. Lai kino baudīšana būtu vēl vairāk izdevusies, iegādājoties Lielo kino biļeti uz abām filmām klāt saņemsiet arī sarkanvīna glāzi un asinsdesas uzkodu!

“Nosferatu”: 19:00
“Kas notiek krēslā”: 21:00
Biļetes pieejamas te: http://www.bezrindas.lv/lv/kino/cafe-film-noir/