Ziņas

Spektrs: “Bridge of Spies” pirmizrāde!

Ar filmām “Žokļi”, “Citplanētietis” un “Juras laikmeta parks” praktiski vienpersoniski uzcēlis mūsdienu izklaides kino žanru, Stīvens Spīlbergs jau sen pievērsies cita veida projektiem. Kopā ar ilglaicīgo draugu un sabiedroto Tomu Henksu Spīlbergs piedāvā mums savu jaunāko darbu - aizraujošu Aukstā kara spiegu trilleri “Spiegu tilts”, un tieši “Spektra” apmeklētāji to redzēs pirmie!

25.11.2015

Ar filmām “Žokļi”, “Citplanētietis”, “Indiana Džonss” un “Juras laikmeta parks” praktiski vienpersoniski uzcēlis mūsdienu izklaides kino žanru, Stīvens Spīlbergs jau sen pievērsies cita veida projektiem, kuri gan saglabā režisora neatkārtojamo stilu. Kopā ar ilglaicīgo draugu un sabiedroto Tomu Henksu Spīlbergs piedāvā mums savu jaunāko darbu – aizraujošu Aukstā kara spiegu trilleri “Spiegu tilts”, un tieši “Spektra” apmeklētāji to redzēs pirmie:

Dramatiskā trillera notikumi, kuri balstīti uz vēsturiskiem faktiem, stāsta par Bruklinas advokātu Džeimsu Donovanu, kurš tiek ierauts Aukstā kara epicentrā. Kļūdams par aizstāvi ASV apcietinātam PSRS spiegam, Donovans tiek nosūtīts CIP uzdevumā paveikt praktiski neiespējamo – panākt vienošanos par PSRS notvertā amerikāņu pilota atbrīvošanu.

Filma pie skatītājiem nāca ilgāk nekā pusgadsimtu (!), jo 1965. gadā šo stāstu vēlējās ekranizēt aktieris Gregorijs Peks kopā ar kino leģendu Aleku Ginesu, bet studijas MGM vadība sabijās no Padomju Savienības reakcijas. Mūsdienās šīs bažas vairs nepastāv, un Spīlbergam ir izdevies spraigs, aizraujošs, uz patiesu stāstu balstīts KINO!

Biļetes: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/231682/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/896873253681319/