Ziņas

Spektrs: Džona Kārpentera un “The Thing” vakars!

Sekojot mūsu mīļāko kinofestivālu (un arī mūsu aktivitāšu) piemēram, vēlamies turpināt skatīties paši un piedāvāt jums klasiku uz lielā ekrāna, un kas gan tumšā, aukstā, drēgnā un vēlā novembra vakarā var būt labāks par Džona Kārpentera labāko filmu "Radījums" (The Thing) uz lielā ekrāna?

25.11.2015

Sekojot mūsu mīļāko kinofestivālu (un arī mūsu aktivitāšu) piemēram, vēlamies turpināt skatīties paši un piedāvāt jums klasiku uz lielā ekrāna, un kas gan tumšā, aukstā, drēgnā un vēlā novembra vakarā var būt labāks par Džona Kārpentera labāko filmu “Radījums” (The Thing) uz lielā ekrāna?

Antarktikas pētnieki uzduras kādam neparastam un bīstamam atklājumam – viesis no citas galaktikas izrādās briesmīgs, vīrusam līdzīgs parazīts, kurš vienu pēc otra pārņem grupas biedrus. Arvien pieaugošajā paranojā tikai Makrīdijs (Kurts Rasels) varēs parūpēties par to, lai cilvēces pirmā tikšanās ar ārpuszemes radījumu neizrādītos tās pēdējā…

Spēcīgā Kārpentera režija, izcilie specefektu guru Roba Botina praktiskie efekti un Enio Morikones mūzika padara šo par vienu no visu laiku spraigākajām filmām. “Radījumam” šogad aprit 33 gadi, bet spriedze, atmosfēra un specefekti joprojām paliek nepārspēti!

Biļetes: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/231683/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1671447236477944/