Ziņas

“Spektrs” un “Kino Bize” aicina uz emocionālu dubultvakaru

Turpinot skatītāju iemīļoto dubultvakaru ciklu, piektdien, 17. martā, kinoprojekts “Spektrs” un “Kino Bize” piedāvās vienā vakarā satikt divas pasaules kinozvaigznes tām neierastā, bet ļoti piestāvošā ampluā. Vigo Mortensens un Vinsents Kasels atklās skatītājiem savu emocionālo dabu filmās “Kapteinis Fantastika” un “Mans karalis”.

15.03.2017

Turpinot skatītāju jau iemīļoto dubultvakaru ciklu, piektdien, 17. martā, kinoprojekts “Spektrs” un “Kino Bize” piedāvās vienā vakarā satikt divas pasaules kinozvaigznes tām neierastā, bet ļoti piestāvošā ampluā. Skarbie džeki un ekrāna mačo Vigo Mortensens un Vinsents Kasels atklās skatītājiem savu emocionālo dabu filmās “Kapteinis Fantastika” (“Oscar” balvas nominācija Mortensenam par labāko vīrieša lomu) un “Mans karalis” (“Cesar” balvas nominācija Kaselam par labāko vīrieša lomu). Skarbi, vīrišķīgi, bet ļoti emocionāli – par to arī mīlam!

Pirmās filmas sākums 18.00, biļetes jau pieejamas: http://www.bezrindas.lv/lv/dubultseanss-mans-karalis-un-kapteinis-fantastika/3129/

Filmas tiek demonstrētas oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Ieeja dubultvakarā no 16 gadu vecuma.

“Kapteinis Fantastika” (“Captain Fantastic”)
Rež.: Mets Ross
ASV, 2016. gads, 118. min

Viņi prot vairākas valodas un ir izglītoti dažādās zinātnēs. Viņi prot medīt un rīkoties ar ieročiem. Viņi dzīvo mežā un atrodas pilnīgā harmonijā ar dabu. Un tikai apstākļu sakritība liek viņiem pamest savu paradīzi un doties uz lielo pilsētu. Kas notiks tad, kad viņi sastapsies ar civilizāciju un nāksies izbaudīt visus modernās dzīves plusus un mīnusus?

“Mans karalis” (“Mon Roi”)
Rež.: Maivena
Francija, 2016. gads, 124. min

Tonijas un Džordžo nejaušā iepazīšanās naktsklubā ātri pāraug kaislīgā mīlestībā. Kad daudzus gadus vēlāk pēc nelaimes gadījuma Tonija nonāk rehabilitācijas centrā, atveseļošanās laikā viņa atskatās uz kopā pavadīto dzīvi – analizējot sevi un meklējot atbildi uz urdošu jautājumu: “Kas īsti par cilvēku ir Džordžo?”

2015. gada Starptautiskā Kannu kinofestivāla balva kategorijā “Labākā aktrise” Emanuelai Berko.