Ziņas

Spektrs V: skatītāju atsauksmes par “Raganu” (“The Witch”)

Kinofestivāls “Spektrs” un “UzKino” piedāvā unikālu iespēju redzēt vienu no pēdējās desmitgades aprunātākajām šausmu filmām, režisora Roberta Egersa spilgto pilnmetrāžas debiju “Ragana” (“The Witch”)! Bet ko saka pārsteigtie, izbiedētie un brīžiem pat šokētie skatītāji?

17.04.2016

Nākamais festivāla seanss svētdien, 17:20!
Biļetes te: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/240768/

Kinofestivāls “Spektrs” un “UzKino” piedāvā unikālu iespēju redzēt vienu no pēdējās desmitgades aprunātākajām šausmu filmām, režisora Roberta Egersa spilgto pilnmetrāžas debiju “Ragana” (“The Witch”)! Filma tiek izrādīta ar kvestu istabu Exitoria atbalstu!

Šķiet, ka kopš “Blēras raganas” nav bijis ekvivalenti biedējošas un psiholoģiski spēcīgas filmas, un tas, ka abas ir par vienu un to pašu tematu, nav nekāda sagadīšanās (šī droši var kalpot kā prīkvels). Lēna, drūma un ievelkoša kostīmdrāma, kurā līdz pat pēdējiem mirkļiem nav iespējams saprast, vai mums patiešām darīšana ar pārdabiskiem spēkiem vai arī ar pionieru grūtību un izolācijas radīto psiholoģisko šoku – bet to mēs, protams, jums neizstāstīsim, jo šī ir pieredze, ko katram jāizbauda pašam!

Bet ko saka pārsteigtie, izbiedētie un brīžiem pat šokētie skatītāji? Lūk: