Ziņas

Terensa Malika filmā “Song to Song” dziedās aktieri un mūziķi

Viens no mūslaiku izcilākajiem un arī noslēpumainākajiem režisoriem Terenss Maliks laika posmā no 1973. līdz 2011. gadam izveidoja vien piecas filmas, bet pēdējo piecu gadu laikā viņam ir nu jau seši ieraksti IMDb! Jau pavisam drīz viņš mūs priecēs ar savu jauno filmu "Song to Song"... šoreiz par mūziku.

10.01.2017

Viens no mūslaiku izcilākajiem un arī noslēpumainākajiem režisoriem Terenss Maliks laika posmā no 1973. līdz 2011. gadam izveidoja vien piecas filmas, bet pēdējo piecu gadu laikā viņam ir nu jau seši ieraksti IMDb! Nav zināms, vai šobrīd labāki aktieri, vieglāka filmu uzņemšana vai vienkārši režisoram beidzot ir ko teikt, bet jau pavisam drīz viņš mūs priecēs ar savu jauno filmu “Song to Song”… šoreiz par mūziku.

Attēlā augstāk varat redzēt pirmo kadru no filmas, kurā Raiens Goslings, Maikls Fasbenders, Rūnija Mara un kadrā neietilpusī Natālija Portmane smejas par mums, niecīgajiem “vienkāršajiem cilvēkiem”… bet, zinot Maliku, filmā arī viņiem neklāsies viegli. Goslings/Mara un Fasbenders/Portmane atveidos divus savstarpēji konkurējošus pārus, kuri darbojas Ostinā, Teksasas štatā. Protams, ka tas arī ir vienīgais, ko šobrīd skaidri zinām par filmu, – iespējams, ka tā tas paliks arī pēc filmas noskatīšanās.

Toties mēs zinām, kas sastādīs kompāniju Goslingam, Fasbenderam un pārējiem (starp kuriem arī Kristians Beils, Keita Blanšeta, Benīsio del Toro, Boids Holbruks, Vels Kilmers, Berenisa Marlo… uhh! Visi šie aktieri, kā jau tas Malika filmām piederas, arī paši nezina, vai būs redzami filmā), un tie būs Petija Smita, Like Lī (Lykke Li), “The Black Lips”, Igijs Pops, “Florence and the Machine” un pat “Red Hot Chili Peppers”!

Izklausās pēc mūzikas un kino fanu slapjo sapņu apvienojuma, un to, kā ir patiesībā, mēs uzzināsim jau pavisam drīz – ASV filma iznāk 17. martā, par Latviju vēl nav skaidrības.