Ziņas

Toms Hārdijs kā “Venom” pats savā komiksu pasaulē

Vakarnakt, kamēr mēs mierīgi atpūtāmies (ok, dzērām, ko tur slēpt), pasauli un kino komūnu burtiski uzspridzināja ziņa par to, ka Toms Hārdijs atveidos galveno - Edija Broka - lomu studijas "Sony" ar "Marvel Studios" filmām nekādi nesaistītajā R-rated komiksfilmā "Venom"! Ļoti daudz visa kā vienā šajā teikumā - mēģināsim tikt skaidrībā!

20.05.2017

Vakarnakt, kamēr mēs mierīgi atpūtāmies (ok, dzērām, ko tur slēpt), pasauli un kino komūnu burtiski uzspridzināja ziņa par to, ka Toms Hārdijs atveidos galveno – Edija Broka – lomu studijas “Sony” ar “Marvel Studios” filmām nekādi nesaistītajā R-rated komiksfilmā “Venom”! Ļoti daudz visa kā vienā šajā teikumā – mēģināsim tikt skaidrībā!

Par “Venom” filmu kā tādu runā jau, oi, cik sen (pietiek ielūkoties projekta “Wiki“), bet jau konkrētāk – kopš varoņa pilnmetrāžas debijas Sema Reimī pelnīti zākātajā “Spider-Man 3” (par spīti iracionālajai publikas mīlai Reimī ienīda šo personāžu, un tas viņam tika ar varu uzspiests), taču nekur tālāk par projektu un vairākiem scenārijiem (vienu no versijām sarakstīja “Deadpool” autori) tā arī netika. Pirms pāris gadiem “The Amazing Spider-Man 2” sāgā “Venom” tika nopietni apsvērta kā viena no “Spidey universe” filmām kopā ar “Sinister Six” un situāciju komēdiju “Aunt May: Carribean Vacation”, taču Endrjū Gārfilda sīkvela vājie panākumi un pašas “Spidey universe” idejas absurds pielika tam treknu punktu…

…kurš izrādījās komats! “Venom” projekts ir dzīvāks par dzīvu, tas tiešām būs daļa no “Sony” “Marvel” pasaules (kurā NEIETILPST gaidāmais “Spider-Man: Homecoming” un tās turpinājums), filmu ar R reitingu režisēs “Zombieland” (aizmirsīsim par “30 Minutes or Less” un “Gangster Squad”) autors Rūbens Fleišers, bet Edija Broka (!) lomu atveidos pasaulē lielākais “Venom” fans Toms Hārdijs:


Te atkal ir situācija, kur projekts, visticamāk, ir interesantāks par galarezultātu. Kādēļ “Oskara” nominantam Tomam Hārdijam šis ir vajadzīgs? Kādi trumpji (izņemot bendžaminus) vēl paslēpti “Sony” piedurknēs? Kādēļ taisīt no “Marvel” pasaules atrautu filmu, ja tikko izdarīts pretējais ar Zirnekļcilvēku, un vai “Fantastic Four” rezultāti ne par ko neliecina? Vai šis būs kārotais “Life” turpinājums? Visbeidzot – vai tā ir aizsargreakcija pret Deiva Bautistas draudiem personīgi atņemt Spaidiju un co. un atvest to “mājās”?

To visu mēs uzzināsim jau šokējoši drīz – “Venom” pirmizrāde paredzēta jau 2018. gada 5. oktobrī!

Avots: Variety