Ziņas

“Trauksmes signāls 999” parādīs, kā darbojas mūsdienu mafija

Režisors Džons Hilkots piedāvā mūsdienu filmu par mafiju “Trauksmes signāls 999”. Šo filmu īpašu dara jauns skatījums uz noziegumu realitātes attēlošanu un gangsteru pasaules romantikas atmaskošana. “Trauksmes signāls 999” ir stāsts par korumpētu policistu grupu, kas nokļuvusi mafijas šantāžas tīklā.

02.03.2016

Režisors Džons Hilkots piedāvā mūsdienu filmu par mafiju “Trauksmes signāls 999”. Šo filmu īpašu dara jauns skatījums uz noziegumu realitātes attēlošanu un gangsteru pasaules romantikas atmaskošana.  “Trauksmes signāls 999” („Triple 9“) ir stāsts par korumpētu policistu grupu, kas nokļuvusi mafijas šantāžas tīklā. Iebiedējot policistus, ļaundari piespiež viņus pastrādāt prātam neaptveramus noziegumus:

Gangsteru kultūras vēsturi pētījušais filmas režisors Džons Hilkots (“The Proposition”, “Lawless”, “The Road”) uzsvēris  jaunās filmas mūsdienīgumu un reālismu. “Pēdējās desmitgadēs ielu dzīve un noziedzīgās pasaules gaisotne Amerikā ir ļoti mainījusies. Jau sen itāliešu mafija nav tik varena kā, piemēram, latīņamerikāņu grupējumi, diezgan ietekmīgi ir krievu mafijas grupējumi,” Losandželosā filmas pirmizrādē teicis kinematogrāfists.

Dž. Hilkots savai filmai pulcējis lieliskus aktierus un sacījis, ka, veidojot filmu, balstījies uz daudziem pētījumiem un bijušo mafijas grupējumu dalībnieku padomiem. “Mainoties noziedzīgajai pasaulei, notiek izmaiņas arī valsts struktūrās, mainās darba metodes. Gribējās, lai filmā būtu pēc iespējas vairāk reālisma, gribējās atklāt noziedzīgās pasaules īstenību,” kinematogrāfists stāstījis par savu jauno darbu “Trauksmes signāls 999”. Latvijas kinoteātros filma tiks rādīta jau šajā nedēļas nogalē.

Raksts sagatavots pēc filmas izplatītāja piedāvātajiem materiāliem.