Ziņas

…un sākas viss no gala: “Resident Evil”

Dažādi "pēdējo reižu" solījumi mūsdienu Holivudā nav nekas jauns, gluži otrādi - dažnedažādus "Final battle", #OneLastRide un tiem līdzīgos dzirdam tik bieži, ka ir skaidrs, ka nekas tur tik drīz (vai vispār) nebeigsies. Nākamais rindā uz reizē "pēdējo cīņu" un atdzimšanu - "Resident Evil"!

01.06.2017

Dažādi “pēdējo reižu” solījumi mūsdienu Holivudā nav nekas jauns, gluži otrādi – dažnedažādus “Final battle”, #OneLastRide un tiem līdzīgos dzirdam tik bieži, ka ir skaidrs, ka nekas tur tik drīz (vai vispār) nebeigsies. Tieši tāpat, kā n-padsmit filmu paziņojumi, vēl pirms pirmā ir iznākusi un iekarojusi skatītāju sirdis un makus (“Karalis Artūrs” ir spilgts piemērs diemžēl). Nākamais rindā uz reizē “pēdējo cīņu” un atdzimšanu – “Resident Evil”!

“Resident Evil” sešu filmu cikls, ja atcerēsimies, ne tikai pulcē ap sevi fanus un nīdējus, bet arī ar katru nākamo (!) filmu nopelnīja vairāk nekā iepriekš, tādējādi kļūstot par visu laiku ienesīgāko videospēļu ekranizāciju sēriju un nopelnot kopumā 1,2 miljardus ASV dolāru. Tur arī tas suns aprakts!

Nepaspēja vēl atdzist zeme pēc “Resident Evil: The Final Chapter” (filma bija tik slikta, ka sev līdzi ellē parāva ne vien recenziju, bet arī rakstu par sērijas vēsturi, piedodiet), kā producenti jau shēmo jaunu sešu (atkal!) filmu ciklu, nu jau bez sevi nokalpojušās Milas un viņas režisēt neprotošā vīra. Tiek solīta atgriešanās pie saknēm, pie sakrālā, pie 1996. gada “PlayStation” oriģināla (vai arī, ja rokam dziļāk, šogad iznākušā “Resident Evil 7: Biohazard”), pie patiesām šaušalām, tas ir, un to visu rūpīgi pieskatīs jaunais franšīzes producents… Džeimss Vans!

Tieši tā – “Saw”, “Insidious”, “Dead Silence”, “Death Sentence” un izcilo “The Conjuring” (kopā ar “Annabelle” un “Nun”) autors turpmāk darbosies pie “Resident Evil” filmām, un tas ir visās nozīmēs satraucoši! “Constantin Film” ar Vanu jau darbojas pilnā sparā, lai jauno “Resident Evil” mēs redzētu jau 2018. vai 2019. gadā!

Tikmēr, kā jau var noprast, Milla par to nav īpašā sajūsmā