Ziņas

Vils Smits kļūs par “Gemini Man”

Specefektu tehnoloģiju attīstība de-aging jomā beidzot ir sasniegusi to līmeni, lai atgrieztu pie dzīvības vienu no senākajiem Holivudas high-concept projektiem, fantastisko grāvējfilmu GEMINI MAN - pie tās strādās specefektu kino virtuozs Angs Lī un superzvaigzne Vils Smits, kurš filmā atveidos galveno lomu.

30.08.2017

Maikls Duglass, Džonijs Deps, Kurts Rasels un Roberts Daunijs juniors – tie ir tikai daži piemēri, kuri pēdējos gados uz ekrāniem atveidoja paši sevi ievērojami jaunākā vecumā. Specefektu tehnoloģiju attīstība de-aging jomā beidzot ir sasniegusi to līmeni, lai atgrieztu pie dzīvības vienu no senākajiem Holivudas high-concept projektiem, fantastisko grāvējfilmu “Gemini Man” – pie tās strādās specefektu kino virtuozs Angs Lī un superzvaigzne Vils Smits, kurš filmā atveidos galveno lomu.

“Gemini Man” koncepts ir tik vienkāršs kā divi pirksti – filma stāstīs par pasaules labāko algoto slepkavu, savas jomas superprofesionāli. Izpildījis “pēdējo darbiņu”, viņš dodas pelnītā atpūtā… kad saprot, ka pats ir “pasūtīts” un viņam pa pēdām seko briesmīgākais ienaidnieks, kuru viņš spēj iedomāties, – viņa paša klons spēka gados! Kas uzvarēs – spēks vai pieredze? Uz šo jautājumu centās atbildēt “The Expendables” (trīs daļās), nu centīsies arī šī filma, kurā “Suicide Squad” laiku Vils Smits stāsies pretī pašam sev no “Bad Boys” vai “Independence Day” laikiem.

Projektam ir vairāk nekā 20 gadus ilga vēsture – vēl 90. gadu beigās to “Disney” studijas paspārnē centās īstenot producents Džerijs Brukhaimers (kurš producēs arī šo versiju). Toreiz galvenajai lomai tika izskatīti Mels Gibsons, Harisons Fords, Nikolass Keidžs, Šons Konerijs un Denzels Vašingtons, un režisora krēslā plānoja sēsties Tonijs Skots un Kērtiss Hensons, bet diemžēl specefektu tehnoloģijas vēl nebija gana attīstījušās, un grims (vai gumijas sejas maska) nebija variants. Vistālāk no visiem tika režisors Džo Karnahans, kurš pat sagatavoja potenciālā projekta sizzle reel ar pašu Klintu Īstvudu galvenajā lomā.

Režisora Raiena Džonsona ne tik senā filma “Looper” ar Brūsu Vilisu un Džozefu Gordonu-Levitu galvenajā lomā gan pierādīja, ka līdzīga koncepta veiksmes noslēpums neslēpjas specefektos, bet gan scenārijā un stingrā režijā, taču ko gan mēs zinām… Pēdējo “Gemini Man” scenārija versiju sarakstīja Deivids Beniofs (viens no “Game of Thrones” veidotājiem).

Specefektu virtuozi jau iet cauri Vila Smita filmogrāfijai, lai “Gemini Man” mēs redzētu jau 2019. gada 4. oktobrī.