Ziņas

Visi jūsu mīļākie aktieri satiekas “Dark Universe”

Kad līdz jaunajai "Mūmijai" atlicis mazāk nekā 3 nedēļas, "Universal Pictures" atklāj visas kārtis un beidzot pilntiesīgi izziņo savu restartēto mošķu pasauli. Dāmas un kungi - "Dark Universe" ir klāt uz palikšanu, un aktieri, kuri jau piekrituši tēlot šīs pasaules filmās, liks ne vienam vien žoklim aizripot pa grīdu!

23.05.2017

Kad līdz jaunajai “Mūmijai” (mūsu seanss jau 8. jūnijā) atlicis mazāk nekā trīs nedēļas un daudzi joprojām uzdod jautājumu “Kādēļ?”, “Universal Pictures” atklāj visas kārtis un beidzot pilntiesīgi izziņo savu restartēto mošķu pasauli. Dāmas un kungi – “Dark Universe” ir klāt uz palikšanu, un aktieri, kuri jau piekrituši tēlot šīs pasaules filmās, liks ne vienam vien žoklim aizripot pa grīdu!

Leģendāro “Universal” mošķu atdzimšana vienmēr tika uzskatīta par ilgtermiņa projektu, tāpat kā to pamatā esošās klasiskās filmas. Un, līdzīgi kā tas jau notiek ar “Marvel”, DC, “Transformers” un citām filmām, arī šo pasauli kūrēs vairāki ievērojami aizkadra cilvēki, kuru priekšgalā ir scenārists un “Mūmijas” režisors Alekss Kurcmans, bet viņam palīdzēs producents un scenāriju autors Kriss Morgans (“Fast & Furious” franšīze) un pat režisors un scenāriju autors Kristofers Makverijs (“Mission Impossible” filmas, “The Usual Suspects”, “The Edge of Tomorrow” un citas brīnišķīgas filmas). Kopā viņi plānos un pieskatīs to, kas norisināsies “Dark Universe”.

Bet kas gan šī pasaule būtu bez personāžiem un aktieriem, kuri tos atveidos! “Universal” izvēlas tikai superzvaigznes:

– Rasels KrovsDoktors Džekils/Misters Haids. Ja pagūglē dzeltenās preses publikācijas par Rasela eskapādēm dzērumā un bieži vien arī skaidrā, top skaidrs “Dark Universe” veidotāju rūpīgi slēptais twist – Doktors Džekils un Misters Haids ir viena un tā pati persona!

Havjers BardemsFrankenšteina monstrs. Iepriekš uzrunāts Džekila/Haida lomai, Bardems piekrita tikai Frankenšteina cienīgam piedāvājumam – kā pats joko, viņa kantainajai galvai vajadzēs mazāk grima. To, vai tas tā ir, mēs redzēsim jau pavisam drīz!

Džonijs DepsNeredzamais cilvēks. Beidzoties “Pirātiem” (jā, tiešām esot “pēdējā daļa”), Džonijs lūko sev jaunas franšīzes un pasaules, ko iekarot, – no Harija Potera līdz pat… Ja iepriekšējās aktiera lomās mums krita uz nerviem kaitinošais make-up un vēl vairāk kaitinošā cepure, tad te mēs lielākoties redzēsim tikai cepuri. Un šalli.

– Visbeidzot – Toma Krūza personāžs darbosies kā šīs pasaules vienojošais elements. Iepriekš aktierim solīja Van Helsinga lomu, bet tā varbūt pat labāk (un ja nu viņš beigās izrādās Van Helsings?).

Kā nākamais “Dark Universe” projekts plānota filma “Bride of Frankenstein”, kuru režisēs divu “Krēslas” sāgas filmu un “Beauty and the Beast” režisors Bils Kondons (scenāriju raksta Deivids Kops), un tās pirmizrāde paredzēta 2019. gada 14. februārī (visas Greja nokrāsas tobrīd jau būs beigušās). Pagaidām nav ziņu par Frankenšteina līgavas un Drakulas lomu atveidotājiem, taču klīst baumas, ka pirmo nopietni apsver… pati Andželīna Džolija, bet Kristofa Valca tālrunis joprojām gaida zvanu. Kas attiecas uz Vilkati, tad baumo, ka to atveidos godalgotais franšīzu glābējs, ģimenes cilvēks, pasaules pelnošākā kinozvaigzne un nākamais ASV prezidents – ļausim jums pašiem uzminēt, kas te domāts (bet tur nav ko minēt)!

Vārdu sakot – būs ĻOTI interesanti! Bet “Mūmija” īpašajā Kinoblogeru, “UzKino” un “Cēsu alus” seansā jau 8. jūnijā k/t “Kino Citadele”! Biļetes šeit: http://ej.uz/mummy