Ziņas

Vispirms “Sicario”, tad “Soldado”!

Lai cik tas arī nebūtu paradoksāli, sarunas par "Sicario" turpinājumu sāka virmot uzreiz pēc filmas pirmizrādes 2014. gada Kannu kinofestivālā - visdrīzāk tādēļ, ka paši filmas veidotāji ļoti vēlējās atgriezties pie Benīsio del Toro atveidotā harizmātiskā "sicario" Alehandro. Pēc filmas pirmizrādes tās veidotājiem pievienojās arī skatītāji - dodiet mums vēl Benīsio!

04.06.2016

Lai cik tas arī nebūtu paradoksāli, sarunas par “Sicario” turpinājumu sāka virmot uzreiz pēc filmas pirmizrādes 2014. gada Kannu kinofestivālā – visdrīzāk tādēļ, ka paši filmas veidotāji ļoti vēlējās atgriezties pie Benīsio del Toro atveidotā harizmātiskā sicario Alehandro. Pēc filmas pirmizrādes kinoteātros (un “Kinoblogeri piedāvā” seansā) filmas veidotājiem pievienojās arī skatītāji – dodiet mums vēl Benīsio!

No vārdiem pie darbiem – situācija uzņēma straujus apgriezienus, kad pirmās daļas scenārija autors Tailers Šeridans (kuram drīzumā iznāk pašam sava režijas debija, ļoti gaidām) ātri vien iesniedza arī turpinājuma melnrakstu, kuram šoreiz dots nosaukums “Soldado” (ko tas nozīmē spāniski, gan jau sapratīsiet paši). Turpinājumā, kurš tiešām balstīts uz Alehandro turpmākajām gaitām, uz īsu brīdi parādās arī Džoša Brolina atveidotais CIP aģents, bet nepavisam neparādās Emīlijas Blantas varone – aktrisei priekšā galvenā loma “Mērijas Popinsas” turpinājumā un bērna auklēšanas pienākumi, kādi vēl soldado!

Arī pirmās daļas režisors Denī Vilnēvs ir nodarbināts citur – pie “Blade Runner” turpinājuma (diemžēl/par laimi, kopā ar operatoru Rodžeru Dīkinsu), tāpēc režisora krēslā šoreiz sēdīsies itālietis Stefano Solima, miniseriāla “Gomorrah” un pilnmetrāžas filmu “Suburra” un “A.C.A.B.” (“All Cops Are Bastards”) režisors. Pats galvenais – pirms ķerties pie režijas, Stefano pavadīja ļoti daudz laika pasaules karstākajos punktos, veidojot reportāžas CNN un NBC kanāliem, tādēļ par realitātes atspoguļojumu nebūs jāsatraucas.

Ja viss notiks pēc plāna, “Soldado” filmēšana norisināsies šī gada rudenī/ziemā ar pirmizrādi kaut kad 2017. gada nogalē.