Ziņas

Visu baiso leļļu īpašnieki – atsaucieties, “Anabella” sauc!

Kinoblogeri, Acme Film Latvija un k/t Kino Citadele aicina izbaudīt kinopasaules biedējošākās lelles un viņas Latvijas līdzinieču kompāniju, kā arī kārtīgi pabaidīties, pirmajiem noskatoties kādu gaidītu filmu starptautiskajā Anabellas dienā - svētdien, 6. augustā!

05.07.2017

Kinoblogeri, “Acme Film Latvija” un k/t “Kino Citadele” aicina izbaudīt kinopasaules biedējošākās lelles un viņas Latvijas līdzinieču kompāniju, kā arī kārtīgi pabaidīties, pirmajiem noskatoties kādu gaidītu filmu starptautiskajā “Anabellas” dienā – svētdien, 6. augustā 18:40 k/t “Kino Citadele”!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/273165/

Pasaulē ir tikai trīs pa īstam biedējošas lietas – klauni, lelles un Kinoblogeru Sergeju nakts īsziņas. Pie klauniem mēs atgriezīsimies jau septembrī, kad iznāks “Tas” (pēc Stīvena Kinga romāna motīviem), un ar pēdējo, cerams, jums nebūs jāsaskaras nekad, bet dažāda veida biedējošas un šausminošas lelles ar pašu Anabellu priekšgalā jūs gaidīs jau šī gada 6. augustā k/t “Kino Citadele”, kur starptautiskajā “Anabellas dienā” būsim vieni no pirmajiem pasaulē, kas skatīsies jaunāko filmu no “Ļaunuma izsaukšanas” (“The Conjuring”) pasaules – “Anabella: Radīšana”.

Lai skatīšanās būtu emocijām bagātāka, esam sagatavojuši jums dažādas interesantas aktivitātes, no kurām galvenā – šausminošāko (bet daudziem noteikti arī mīļāko) leļļu salidojums! Īpaši atlasīto leļļu saimniekiem ieeju uz seansu uzsauksim – lūdzu, sūtiet savu “mīluļu” foto uz kinoblogeri@gmail.com ar vēstules tēmu “Anabella”, un par pārējo vienosimies! “Ļaunuma izsaukšanas” veidotāji ir kvalitātes zīme mūsdienu šausmu kino lauciņā – divas pilntiesīgas daļas, “Anabella” un tās aktuālais turpinājums, kā arī gaidāmās “The Nun” un “Crooked Man” “spin-off” filmas un “The Conjuring” trešā daļa ir radījušas savu, šausminoši stindzinošu kinopasauli. Un, kas biedē, tas vilina:

Vairākus gadus pēc meitiņas traģiskās nāves leļļu meistars un viņa sieva savās mājās uzņem mūķeni un vairākas meitenītes no bāreņu nama. Taču viņas drīz vien kļūst par leļļu meistara lolojuma – spocīgās lelles Anabellas – upuriem…

Visiem pārējiem būs iespēja pašiem pārvērsties par Anabellu izcilās grima mākslinieces Janas Kozlovas (“Rīgas stila pavēlnieks” u.c.) komandas vadībā! Arī šos gribētājus lūdzam rakstīt uz kinoblogeri@gmail.com, lai varam visu iepriekš sarunāt. Būs arī kāds īpašs pārsteigums no ilustratora Harija Grundmaņa VISIEM seansa apmeklētājiem!

Ļoti gaidām jūsu leļļu pieteikumus, bet visiem pārējiem interesentiem būs iespējams arī vienkārši iegādāties biļetes uz šo pavisam īpašo seansu – “Anabellas diena” k/t “Kino Citadele” jau šī gada 6. augustā 18:40! Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/273165/