Kino Kulta seansi

Kino Kults un Cēsu alus aicina uz “Pet Sematary”!

“Kino Kults”, “Uz Kino”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” uz Stīvena Kinga ekranizāciju viļņa aicina uz jaunu šausmu maestro darba "Zvēru kapiņi" (“Pet Sematary”) versiju — vēl šaušalīgāku nekā iepriekšējā(s)!

22.03.2019

“Kino Kults”, “Uz Kino”, “Cēsu alus” un k/t “Kino Citadele” uz Stīvena Kinga ekranizāciju viļņa aicina uz jaunu šausmu maestro darba “Zvēru kapiņi” (“Pet Sematary”) versiju — vēl šaušalīgāku nekā iepriekšējā(s)!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/zverukapini

Stīvena Kinga darbu ekranizācijas ir bijušas modē jau sen, un tā tas nešaubīgi paliks arī vēl ilgu laiku — kā nekā viņš ir ne tikai viens no populārākajiem autoriem visā pasaulē, bet arī ārkārtīgi ražīgs rakstnieks, tāpēc kino un TV pasaulei atliek vien mēģināt turēt līdzi. Un tas tai izdodas teicami, jo šogad vien mums tiek solītas veselas četras filmas, kas balstītas uz Kinga šaušalīgajiem darbiem. Taču, neskatoties uz Kinga enerģisko rakstniecību, pirmā filma, kas sasniegs finiša līniju (t.i., skatītājus), būs jauna versija jau iepriekš uz ekrāniem iepazītam stāstam — jūsu uzmanībai tiek piedāvāti svaigi, tikko sarakti “Zvēru kapiņi”!

Ārsta Lūisa Krīda ģimene pārvācas uz vecu māju gleznainā Menas štata apvidū, lai sāktu jaunu un skaistu dzīvi. Pat tuvumā esošā dzīvnieku kapsēta, šķiet, nevar sabojāt ģimenes dzīves idilli. Kad iet bojā viņu kaķis, Lūiss nolemj to apbedīt dzīvnieku kapsētā, kas izrādās pavisam citāda, kā viņš bija iztēlojies. Tas ir tikai sākums. Krīdu ģimene drīz atklās ko asinis stindzinošu…

Režijas groži šoreiz ir nodoti režisoru tandēma Kevina Kolša un Denisa Vidmaiera rokās, kuri līdz šim ir darbojušies šausmu kino un TV lauciņā, bet “Pet Sematary” ir abu pagaidām skaļākais veikums. Bet viņu vadībā piedzīvot dažnedažādas šausmas labprātīgi devās tādi aktieri kā Džeisons Klārks (“Dawn of the Planet of the Apes”, “Everest”), Džons Litgovs (“The Crown”, “Dexter”) un Eimija Saimeca (“Upstream Color”, “Alien: Covenant”).

Pēc piedzīvotās pirmizrādes SXSW kinofestivālā pirmajās kritiķu atsauksmēs jaunā “Pet Sematary” dažviet jau tiek dēvēta par līdz šim labāko (!) Stīvena Kinga darbu ekranizāciju — bet par to jāpārliecinās arī mums pašiem!

Tāpēc gaidām jūs uz īpašo filmas “Pet Sematary” seansu 10. aprīlī plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://ej.uz/zverukapini 
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/582456578936871