Kino Kulta seansi

Kinoblogeri piedāvā “Matrikss” triloģiju uz lielā ekrāna!

05.03.2016

“No one can be told what The Matrix is… you have to see it for yourself!” – Morpheus.

Mēs (un jūs) jau sen to esam vēlējušies, un tā diena ir pienākusi – Kinoblogeri uzsāk “Klasika uz Lielā ekrāna” seansu ciklu ar vienu no visu laiku izcilākajām, apjūsmotākajām un arī pretrunīgākajām kino-triloģijām, “Matrikss”, pavisam īpašā seansā skatītāju jau iemīļotajā “Kinoblogeri piedāvā” formātā!

The Matrix

Tāpat kā jaunākās filmas, arī klasiku uz lielā ekrāna jābauda pareizi – tā kā triloģijas DVD/Bluray izdevumus rotā nevis filmas režisoru, bet gan vadošo filozofu un domātāju audiokomentāri, tad arī mūsu seanss sāksies ar LU asociētā profesora Viktora Freiberga ievadlekciju, kurš mums izstāstīs, cik dziļi stiepjas truša ala! Neaizmirsīsim arī par ekskluzīvo Harija Grundmaņa plakātu, triloģijas trivia konkursu kā arī citiem pārsteigumiem #kinoblogeri seansu gaumē! Visas 3 filmas piektdien, 11. martā, k/t “Kino Citadele”.

The Matrix, Viktors Freibergs

Bet kādēļ Projektu banka? Klasika uz lielā ekrāna ir visai piņķerīga padarīšana, un prasa palielinātus laika un finansiālos ieguldījumus (lasīt: riskus), tādēļ šo laižam kā pilotprojektu un aicinām jūs to atbalstīt, lai varam jums piedāvāt arī citas iemīļotas filmas uz lielā ekrāna!

Vēlies atbalstīt, bet netiec, “Matrikss” tikko jau redzēts vai arī dalās domas (visticamāk, ka nepelnīti, bet tieši to aicinām ciemos pārbaudīt) par visām 3 filmām? Esam izdomājuši risinājumu arī jums! Projektu bankas kampaņa ļaus arī noprognozēt nepieciešamo zāles lielumu, kā arī interesi par šāda tipa pasākumiem kopumā – gaidīsim ciemos piektdien, 11. martā, k/t “Kino Citadele”.

Biļešu rezervācija: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/238950/

SVARĪGI:
Visi biļešu pieteikumi caur ProjektuBanka.lv platformu tiks apstrādāti “ar roku” (un ar īpašām rūpēm & mīlestību), tapēc pieteikuma komentāros lūdzu norādiet sev vēlamās vietas (augstāk/zemāk, pa labi/pa kreisi utt.) un mēs ņemsim vērā jūsu komentārus, kad izvēlēsimies zāles lielumu. Dažas dienas pirms seansa atlikušās vietas būs pieejamas arī k/t kasēs, bet šis viss, protams, ir pavisam par citu.