Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Aldaris piedāvā “Svītu”!

03.06.2015

Šī gada 11. jūnijā, 18:40 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss kulta seriāla “Svīta” (Entourage) pilnmetrāžas versijai!

Daži saka, ka viņu atgriešanos neviens nelūdza… bet mēs nelūdzām, lai viņi aiziet! Glamūra dzīves iemiesojums,  labākā satīra par Holivudu (ne velti visiem varoņiem ir reāli prototipi), labākais bro-seriāls, vīriešu “Sex and the City” versija… šos un daudzus citus epitetus ir godam pelnījis gan kino fanu, gan vienkāršu mirstīgo iecienītais seriāls “Svīta” (Entourage). Bet te klāt pilnmetrāžas filma – kā gan varam laist garām?

Uzlecošā filmu zvaigzne Vinss Čeizs kopā ar savu “svītu” – Eriku, Rupuci un brāli Džoniju jeb “Drāmu” – turpina iekarot savu vietu Amerikas kinoindustrijā. Viņa uzticamais aģents Ārijs Golds nodibinājis pats savu kinostudiju un sagādājis 100 miljonu dolāru finansējumu Vinsa debijai režijā. Vinss šo summu krietni pārtērējis, tomēr, lai kādas būtu draugu ambīcijas, viņi joprojām ir vienoti, stūrējot cauri kaprīzajai un bieži vien nežēlīgajai Holivudas pasaulei… (treileris: https://youtu.be/SGSE_XPF4_g)

Titāniskas ego cīņas, 104 minūtes, 30 miljoni dolāru budžeta, vairāk kā 50 slavenību cameo, četras īstas porno-zvaigznes un viens Marks Valbergs – Holivuda mīl ciparus (boldā), padižosimies arī mēs! Ko lai vēl pasaka – seriāla cienītāji jau stājas rindā pēc biļetēm, visiem pārējiem par tādiem jau sen bija laiks kļūt (vēl ir laiks)! Tādēļ šoreiz, ar tās autoru Warner Bros. (paldies Acme Film) svētību, filmu skatīsimies ātrāk par citiem un īpaši ciešā kompānijā, lai tas ir tāds foršs, gandrīz ģimenisks pasākums – protams, ka ar neiztrūkstošu A/S “Aldaris” alu, Lieliska Dāvana dāvanām, Coffee Inn atbalstu, kā arī citiem pārsteigumiem!

Ļoti gaidam Jūs šī gada 11. jūnijā, 18:40, k/t “Kino Citadele” 13. Auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/220373/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/482538631910297/

Un jūsu pašķidrās (tādas pašas, kā filma) atsauksmes: