Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un ASV vēstniecība aicina uz “Zoolander”!

25.01.2016

PAPILDINĀTS:
Noskaties īpašo pirms-filmas prezentāciju “LMT.Straume” interneta vietnē:

Zūlanders

Ir vienkārši filmas, ir kulta filmas un ir “Zoolander” – iespējams, visu laiku ģeniālākā komēdija par modes industriju un ne tikai, filma, kura ir vēl jo aktuālāka mūsdienās, kad grāmatas vērtē pārsvarā pēc vākiem (bet filmas – pēc plakātiem), izskats nosaka visu, bet aiz kadra glamūrīga Instagram profila slēpjas desmitiem salauztu likteņu…

Gaidot filmas turpinājumu, kurš Latvijas kinoteātros būs redzams jau no 12. februāra, Kinoblogeri kopā ar ASV vēstniecību un Cafe Film Noir piedāvā unikālu iespēju* svētdien, 7. februārī vēlreiz noskatīties pirmo daļu – kura legāli iepriekš Latvijā vēl nekad nav demonstrēta! Pasākums norisināsies Cafe Film Noir mājīgajās telpās, kurās vairāk par 100 cilvēkiem nesatilpst, un tas būs bez maksas, bet ielūgumi gan tiks izspēlēti izlozes kārtībā starp visiem Kinoblogeru un ASV vēstniecības sekotājiem.

Iespēju tikt uz “Zoolander” seansu no Kinoblogeru puses iespējams laimēt, veicot sekojošus vienkāršus soļus (pat Dereks tiktu galā):

1) Jābūt Kinoblogeri Facebook lapas sekotājam;
2) Jāpiesakās Kinoblogeri e-pastu listei, te: https://kinokults.lv/signup/
2) Jāatsūta e-pasts uz kinoblogeri (at) gmail.com ar subject “Gribu uz ZOOLANDER!” (tieši tā un ne citādi).

LIKE un SHARE šoreiz galīgi nav obligāti, bet tāpat patīkami! 🙂

No visiem, kas pieteiksies, 5. februārī izlozēsim 30 uzvarētājus (jeb 60 ielūgumus), kuri varēs apmeklēt īpašo “Zoolander” seansu šī gada 7. februārī kopā ar +1! Ielūgumus izspēlēs arī ASV vēstniecība savos sociālo tīklu profilos (Facebook, Twitter), tā kā droši sekojiet arī tiem!

Pasākums, kā vienmēr, īpašā #kinoblogeri gaisotnē – ar lekciju no Kino Muzeja (!), konkursu, VIP fashion viesiem un īpašiem “Zoolander” kokteiļiem no Cafe Film Noir!

* Būs iespēja arī papraktizēties angļu mēlē, jo filma tiks demonstrēta oriģinālvalodā un bez subtitriem.