David Duchovny

“The X-Files” s10e06: “My Struggle II”

“X-Failu” jaunā mini-sezona nu ir noslēgusies. Kā jau tika solīts, Malders ar Skalliju atklāj milzīgu sazvērestību, kas satricina visu pasauli. Tomēr ļoti iespējams, ka šis nav tas “X-Failu” nobeigums, kuru jūs meklējāt.

“X-Files” s10e05: “Babylon”

Šī ir pēdējā “X-Failu” sērija pirms lielā fināla, tādēļ nav neviena iemesla, lai to nepavadītu ar nedaudz citādāku sižetu no ierastā. Šajā sērijā Malders ar Skalliju satiekas ar saviem gados jaunākajiem ekvivalentiem – aģentiem Milleru un Einšteinu.

“X-Files” s10e04: “Home Again”

“X-Faili” turpina savu vairāk vai mazāk spēcīgo atgriešanos TV ekrānos. Šonedēļ mistiskas slepkavības veica bezpajumtnieku aizstāvis Degun-Plākstera Vīrs jeb vienkārši Atkritumu Vīrs. Lielākoties Foksam vienam pašam nācās izmeklēt šo lietu, jo Skallijai tikmēr bija jābūt līdzās savai mātei, kura atradās uz nāves gultas.

“The X-Files” s10e03: “Mulder & Scully Meet the Were-Monster”

Ļoti dīvaina, bet pārsteidzoši ģeniāla sērija šonedēļ no "X-failiem", kurā Malders ar Skalliju centās atklāt Vilkačķirzakas noslēpumu, kas izrādījās vēl jocīgāks nekā pati sērija. Brīnumainā kārtā šī ļoti savādā pieeja seriālam atmaksājās. Un kā vēl!

“The X-Files” s10e02: “Founder’s Mutation”

Visas problēmas, no kurām cieta iepriekšējā sērija, šeit tika atrisinātas jau no paša sākuma. “Founder’s Mutation” mums parādīja tieši to, ko no jaunajiem X-Failiem gribējām redzēt – mūsu iecienītos Malderu un Skalliju, izmeklējot kārtējo Slepeno Lietu!

“The X-Files” s10e01: “My Struggle”

Kopš slaveno "X-Failu" nobeiguma ir pagājuši jau vairāk nekā 10 gadi. 200 sērijas un pat divas pilnmetrāžas filmas – diezgan liels sasniegums jebkurai TV seriālu franšīzei. Tomēr daudziem nešķita, ka stāstam bija pietiekami labs nobeigums, ilgi tika runāts par trešo filmu, bet par jaunu sezonu varēja tikai sapņot.