Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Dedpūlu”!

21.01.2016

PAPILDINĀTS:
Noskaties īpašo pirms-filmas prezentāciju “LMT.Straume” interneta vietnē:

Kinoblogeri Dedpūls

Šī gada 11. februārī k/t “Kino Citadele” notiks Kinoblogeru un Cēsu alus īpašais pirmizrādes seanss gada anti-varoniskākajai supervaroņu filmai “Dedpūls”! Uzmanību – līdz 16 gadiem neiesakām!

Mēs visi mīlam un dievinām Atriebējus, X-cilvēkus, Betmenus un Supermenus, bet reizēm no visas šīs „kārtīgo” supervaroņu plejādes nogurst ikviens, vai ne? Šādiem brīžiem tieši laikā ar skaļu un sulīgu lamuvārdu blīkšķi ieradīsies Dedpūls – supervaroņu ģimenes “melnā avs” un mutes brūķētājs “Merc with a Mouth”.

Veids Vilsons – specvienības kaujinieks, kurš pakļauts slepenam eksperimentam iegūst ne tikai neticamu spēku, veiklību un paātrinātu pašizdziedināšanos, bet arī nestabilu psihi. Apbruņojies ar jauniegūtajām spējām un pavisam melnu humora izjūtu, viņš tagad ir zināms kā Dedpūls, un viņa mērķis ir cilvēks, kurš nesenā pagātnē ir izpostījis viņa dzīvi…

Pats fakts, ka mums būs iespēja skatīties filmu par Dedpūlu, jau ir svinēšanas vērts – filmas tapšanas vēsture nebūt nebija no vieglajām. Būtībā varam teikt LIELU PALDIES paši sev, jo tieši fanu entuziasms (ieskaitot galvenās lomas atveidotāju un vienu no producentiem Raienu Reinoldsu) bija tas, kas ļāva producentiem noticēt šī neparastā tēla potenciālam. Dedpūls uz lielajiem ekrāniem jau reiz parādījās – 2009. gada filmā “X-Men Origins: Wolverine”, kas gan par veiksmīgu debiju nebūt nebija uzskatāma, jo tieši Dedpūla tēls bija viena no lietām, kas sagādāja X-cilvēku faniem īpaši lielu vilšanos. Tāpēc uz viņa solo filmas un Reinoldsa pleciem ir gana liels smagums – attaisnot visu iepriekš pieviltās cerības, un visas pazīmes liecina, ka šoreiz tas būs izdevies, turklāt ar pamatīgu traci, kā jau tas šim unikālajam anti-varonim pienākas!

Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/558638810954758/

Palasīsim atsauksmes no tiem, kas jau redzēja: