Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Rogue One: Zvaigžņu karu stāsts”!

21.11.2016

Šī gada 16. decembrī 18:00 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais seanss neparastākajai “Zvaigžņu karu” filmai vēsturē – “Rogue One: Zvaigžņu karu stāsts”!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/rogueone

Mēs esam pieraduši, ka “Zvaigžņu kari” ir Lūks un Leija, Hans Solo un Zelēklis (!), Anakins un Dārts Veiders, Joda galu galā. Pavisam nesen viņiem piebiedrojās Fins, Reja, Kailo Rens un citi, kuru piedzīvojumi turpināsies vēl ilgi, bet kā ir ar citiem stāstiem iemīļotajā pasaulē, par kuriem mēs iepriekš tikai sapņojām? Tieši tos mums dos “Disney” un “Lucasfilm”, atklājot pavisam jaunu filmu ciklu “Zvaigžņu karu stāsti”, un pirmais no tiem ir klāt:

Filmas darbība notiek laikā starp trešo un ceturto “Zvaigžņu karu” epizodi. Uzzinājuši, ka Impērija gatavojas radīt pašu draudīgāko ieroci visā Galaktikā – Nāves zvaigzni -, pretošanās kustība izveido speciālo vienību, kuras slepenās misijas uzdevums ir nolaupīt Nāves zvaigznes būvniecības plānus. Taču spēku samērs tiek izjaukts, kad cīņai pret dumpiniekiem Imperators nosūta vareno Dārtu Veideru…

Pāris burtiņi no “A New Hope” atklājošās teksta rindas pārvērsti veselā filmā? Nē! Talantīgais jaunais režisors un liels “Zvaigžņu karu” fans Garets Edvardss (“Monsters”, “Godzilla”) sola mums pavisam īstu, sen izsapņotu, brutālu un reālistisku kara filmu iemīļotajā pasaulē – un Nāves zvaigznes plānu zagšana ir vien iemesls, lai parādītu mums lietas, kuras “Zvaigžņu karos” iepriekš vēl nekad nebūs redzētas. Džordžs Lūkass nosirmotu – ja varētu!

Pirms filmas iepazīsimies ar neparastākajiem stāstiem no “Zvaigžņu karu” pasaules – lai esam gatavi, kad “Disney”/”Lucasfilm” beidzot nolems ekranizēt arī tos! Skatītājus sagaidīs arī dzērieni no “Cēsu alus”, konkurss ar brīnišķīgām balvām no “Jāņa Rozes grāmatnīcas”, kā arī neatkārtojamā “Kinoblogeri piedāvā” seansu atmosfēra!

Ļoti gaidām jūs šī gada 16. decembrī 18:00 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: ej.uz/rogueone
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1349923208374678/