Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz Ziemassvētkiem ar “Komando”!

18.12.2016

Šī gada 22. decembrī 19.20 k/t “Kino Citadele” notiks Kinoblogeru un “Cēsu alus” īpašais quote-along seanss visu laiku dižākajai grāvējfilmai “Komando” (“Commando”)! Biļetes jau pieejamas: ej.uz/commando

“Remember, Sully, when I promised to kill you last? I lied.”
– Col. John Matrix

Bet Kinoblogeri gan nemelo (un, ja melo, tad dara to Ārnija stilā), jo sen baumotais “Komando” seanss nav nekāda fikcija, bet vistīrākā realitāte – galu galā, cik var svinēt Ziemassvētkus ar Džonu Makleinu, cietos riekstus mēs ēdam brokastīs, un šobrīd mēs esam ļoti izsalkuši! Filmu skatīsimies tieši pirms svētkiem, kad mēs vēl nebūsim nāvīgi noguruši:

Džons Matrikss ir no dienesta atvaļinājies pulkvedis, kurš kopā ar savu desmit gadus veco meitu mierīgi dzīvo laukos. Taču viņa miers nav ilgs, jo kāds ir izdomājis, ka Matrikss ir īstais cilvēks, kas spēj nogalināt kādas Latīņamerikas valsts prezidentu, lai ieviestu tajā diktatūru. Lai nepieļautu novirzes no plāna, viņi nolaupa Matriksa meitu. Nu Arnolda Švarcenegera varonim ir ne tikai jāizdzīvo pašam, bet arī jāizdomā, kā laikus izglābt meitu no drošas nāves, pārvarot neskaitāmas lamatas…

Vai mēs esam jums kaut ko atstājuši? Bet protams! Pirms filmas arī labāko Ārnija lomu popūrijs, dzērieni no “Cēsu alus”, kā arī “konkurss” bez jautājumiem, bet ar absolūti unikālu balvu – viens no jums aizies mājās ar pavisam oriģinālu NECA (tie ir tādi figūriņu pasaules “Ferrari”) “Commando” action figure!

Svētki ir jāsvin, un tie ir jāsvin KINO! Nāciet, un izlaidīsim tvaiku kopā – šī būs viena satriecoša kino ballīte*!

Ļoti gaidām jūs šī gada 22. decembrī 19.20 k/t “Kino Citadele” 2. auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/258333/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/702340573276211/

*atsevišķa balva pienākas tiem, kas nolasīs visas tekstā ieslēptās atsauces!

Bet ko saka seansa apmeklētāji? “Labākais seanss ever” tika dzirdēts ne reizi un ne divas, un kādēļ gan lai šis nebūtu, ja tā padomā:

Labākais kinoseanss visā 2016 gadā #kinoblogeri

A video posted by Ksenia (@unterbrechungg) on

#kinoblogeri #Commando #džekiemzālē

A video posted by Jānis Sinkevich (@sinkevich) on

#esKinītī #Commando #kinoblogeri

A photo posted by Jānis Sinkevich (@sinkevich) on

#commando #kinoblogeri #коммандо Беспощадный перевод,только хардкор!⚡️⚡️? Зал гудел от восторга,смеялся над знакомыми фразами,а сколько перекличек #illbeback #hastalavista #no Шварц рулил!?????

A photo posted by Anna (@zaicanna) on

Это было мега эпично! Ладошки болят от аплодисментов! #commando #kinoblogeri

A photo posted by Лера Стороженко (@lekra) on