Kino Kulta seansi

Kinoblogeri un Cēsu alus aicina uz “Assassin’s Creed: Slepkavas kodekss”!

22.12.2016

Šī gada 28. decembrī 18.30 k/t “Kino Citadele” notiks “Kinoblogeri piedāvā” īpašais pirmizrādes seanss gada intriģējošākajai videospēles ekranizācijai “Assassin’s Creed: Slepkavas kodekss”!

Videospēļu ekranizācijas vienmēr ir bijušas slidena taciņa, uz kuras paklupa pārāk daudzi, bet 2016. gads sola ieviest korekcijas un beidzot padarīt to par staigājamu ceļu ar divām lielbudžeta un dāsnu ciltsrakstu filmām. “Warcraft” sadalīja publiku, bet uzvarēja Ķīnu, un nu nāk gandrīz pēdējā cerība – kulta videospēļu sērijas “Assassin’s Creed” ekranizācija ar pašu Maiklu Fasbenderu! Slepkavas pret templiešiem uz lielā ekrāna, aiziet:

Pateicoties revolucionārajai tehnoloģijai, kura atbrīvo ģenētisko atmiņu, Kalums Linčs ir spējīgs izdzīvot sava 500 gadus senā priekšteča piedzīvojumus viduslaiku Spānijā. Ieguvis neticamas zināšanas un spējas, Kalums ir gatavs mest izaicinājumu slepenajam templiešu ordenim… (filmas treileris: https://youtu.be/kTwKDITURzM)

Par tiem ciltsrakstiem mēs nemelojām – tāpat kā spēlēs viss grozījās ap personāžiem un to darbiem, pie filmas strādāja pēdējā “Makbeta” komanda ar režisoru Džastinu Kurzelu, aktieriem Maiklu Fasbenderu un Marionu Kotijāru, kuriem pievienojās Džeremijs Aironss, Maikls Kenets Viljamss (“Omar’s coming!”), Brendans Glīsons un Šarlote Remplinga, kopā, iespējams, dižākā komanda, kas jebkad strādājusi pie videospēles ekranizācijas! Filma uzņemta Maltā un Londonā, bet virsvadību pār tās uzņemšanu uzņēmās pats slepkavu/templiešu mātes uzņēmums “Abstergo Corporation”… t.i., “Ubisoft”!

Kopumā – viena no intriģējošākajām gada filmām. Pirms filmas, kā ierasts, vairāk uzzināsim par filmas pasaules vēsturi un templiešu/slepkavu konfliktu, kā arī baudīsim “Cēsu alus” sarūpētos gardumus, neiztiks arī bez konkursa ar vērtīgām balvām!

Ļoti gaidām jūs šī gada 28. decembrī 18.30 k/t “Kino Citadele” SCAPE auditorijā!

Biļetes jau pieejamas: https://www.forumcinemas.lv/Websales/Show/258877/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/1663612170572729/

Ko gaidīt? Fani, kuri jau ir redzējuši filmu, ir sajūsmā: