Bastille Day

“Bastille Day” (2016)

Ja Tu piedzimi pirms 93. gada, tu noteikti atceries video nomas - "Bastille Day" ir tieši tāda tipa filma! Īsts videokasešu bojeviks, kura sižetu sapratīsi gan tu, gan tavs tēvs un pat vecmamma - turklāt tas nav slikti! Īsta veču filma, mierīgi var ielikt tajā pašā pleilistē ar "Die Hard" un vakars nekādā ziņā nebūs izbojāts.

“No Parīzes ar mīlestību”: pilsēta kā kaujas lauks

Gadu gaitā kino-Parīze ir pārdzīvojusi ne tikai neskaitāmus mīlnieku, bet arī pavisam reālus uzbrukumus, tapēc, gaidot aktuālo trilleri “Bastīlijas diena”, šajā pilsētai varbūt ne pašā korektajā laikā tomēr palūkosimies uz septiņām filmām, kuras izmantoja Parīzi kā dekorācijas spraigiem un bieži vien arī brutāliem notikumiem.

Trillerī “Bastīlijas diena” kabatzaglis centīsies pārspēt specaģentu

Straujajā un spraigajā trillerī “Bastīlijas diena” būs spiesti sadarboties divi pavisam dažādu jomu profesionāļi. Viens no viņiem ir CIP slepenais aģents, pieredzējis tik daudz, ka ar to pietiktu krietnam simtam parastu mirstīgo, otrs – nevainojami savu amatu apguvis kabatzaglis. No viņu sekmīgas sadarbības atkarīgs miers Parīzē un pat stabilitāte visā pasaulē!