Ziņas

Trillerī “Bastīlijas diena” kabatzaglis centīsies pārspēt specaģentu

Straujajā un spraigajā trillerī “Bastīlijas diena” būs spiesti sadarboties divi pavisam dažādu jomu profesionāļi. Viens no viņiem ir CIP slepenais aģents, pieredzējis tik daudz, ka ar to pietiktu krietnam simtam parastu mirstīgo, otrs – nevainojami savu amatu apguvis kabatzaglis. No viņu sekmīgas sadarbības atkarīgs miers Parīzē un pat stabilitāte visā pasaulē!

03.05.2016

Straujajā un spraigajā trillerī “Bastīlijas diena” būs spiesti sadarboties divi pavisam dažādu jomu profesionāļi. Viens no viņiem ir CIP slepenais aģents, pieredzējis tik daudz, ka ar to pietiktu krietnam simtam parastu mirstīgo, otrs – nevainojami savu amatu apguvis kabatzaglis. No viņu sekmīgas sadarbības atkarīga speciālo dienestu aģenta turpmākā karjera, zagļa brīvība, miers Parīzē un pat stabilitāte visā pasaulē!

Jaunais amerikānis Maikls (Ričards Medens) pelna iztiku ar to, ko prot vislabāk, – apzog parīziešus un tūristus. Reiz viņam patrāpās mugursoma ar spridzekli. Pēc sprādziena Maikls kļūst par vienīgo aizdomās turamo un Francijā visvairāk meklēto cilvēku. Tajā pašā naktī CIP slepenajā postenī Parīzē dežurē aģents Brijārs, kurš nupat atgriezies no nesekmīga uzdevuma un radis darboties karadarbības zonā (Idriss Elba). Viņš viens divi apjauš:  lai gan Maikls ir nejaušs bandinieks lielā spēlē, viņš var uzvest uz īsto noziedznieku pēdām. Īpašais aģents pārkāpj priekšniecības pavēli un atrod Maiklu. Abi sāk galvu reibinošu 24 stundu ceļojumu pa jau zināmām un vēl neredzētām Parīzes vietām…

Tā dēvētais melnādainais Džeimsa Bonda lomas kandidāts (too street!) Idriss Elba un megapopulārā seriāla “Troņu spēles” zvaigzne Ričards Medens filmā “Bastīlijas diena” darbojas kā komandas biedri. I. Elbas demonstrētos efektīgos paņēmienus filmā papildina tikpat iespaidīgā kabatzagļa attapība. Filma Latvijas kinoteātros no 20. maija!

Raksts sagatavots pēc filmas izplatītāja piedāvātajiem materiāliem.