Isabelle Huppert

Berlināles kalni, lejas un visaptverošais drudzis

68. Berlīnes starptautiskais filmu festivāls, kurš ir arī gada pirmais liela mēroga kinofestivāls Eiropā, ir noslēdzies, balvas ir sadalītas, filmas ir noskatītas, un pirmie viedokļi par tām ir nosēdušies. Daudzas no filmām, kuras tika izrādītas Berlinālē, redzēsim uz kinoteātru ekrāniem pēc kāda laika, bet citām izlauzties ārpus festivālu īpašā burbuļa var būt pagrūti.

Kino pasākumi šonedēļ (FEB 6 – FEB 12)

Projekts “Kinoblogeri” turpina jau iesākto rakstu sēriju par tepat, Latvijā, notiekošajiem kino pasākumiem, lai pierādītu jums, dārgie lasītāji, ka pie mums tādu netrūkst. Tādēļ arī tiem, kas šo faktu jau iepriekš zināja, piedāvājam ērtu sarakstu ar kino pasākumiem katram kinomīlim.

Izcilā franču aktrise Izabella Ipēra godalgotajā filmā “Gaišā nākotne”!

Kinoprojekts “Spektrs” un Rīgas Starptautiskais kino festivāls piedāvā Mias Hansenas-Lēves jaunāko filmu “Gaišā nākotne”, galvenajā lomā izcilā franču aktrise Izabella Ipēra! Filma saņēmusi arī Bukarestes kinofestivāla balvu par labāko režiju, kā arī Losandželosas kinokritiķu asociācijas un Ņujorkas kinokritiķu asociācijas balvas Ipērai par labāko sieviešu lomu.