Meryl Streep

“Visbīstamākās mājsaimnieces” (“Big Little Lies” / “Lielie mazie meli”, 2. sezona)

Mūsu uzmanībai tūlīt tiks nodota "Big Little Lies" otrā sezona — tās notikumi risinās pavisam neilgu laika sprīdi pēc pirmās sezonas kulminācijas. Nu ir pagājuši daži mēneši, jaunais skolas gads ir klāt, un līdz ar to arī, protams, jaunas intrigas un problēmas, veci noslēpumi, neatrisinātas mīklas un dziļi apspiesti pārdzīvojumi, kas kuru katru brīdi draud izlausties ārpusē.

“Florense Fostere Dženkinsa”

Sirsnīgs un brīžiem komisks stāsts par kādu optimistisku dāmu, mūziku un mīlestības dažādajām sejām. Par piepildītiem un nepiepildītiem sapņiem un prasmi priecāties par dzīvi tādu, kāda tā ir.

Sirds ir kā Big Mac (“Roķīgā mamma”)

Patiesībā jau nav svarīgi, ko par filmu saka kritiķi un recenzenti. Ja tā tavā prātā aizķeras ilgāk kā uz pāris stundām, ja tā liek par kaut ko aizdomāties vai vienkārši rada mirkli prieka, tātad tā ir bijusi to vērta. Merilas Strīpas vārds komentārus neprasa – ja jums patīk Merila, tad papildu iedrošināšana nav vajadzīga, ja nepatīk, tad nelīdzēs nekas no tā, ko es varētu teikt.

“The Giver” (2014)

No šodienas kinoteātros "Devējs" ("The Giver") jeb vēl viens mēģinājums pēdējā brīdī ielekt strauji aizejošajā YA (young adult) žanrā, precīzak - tā postapokaliptistiski distopiskajā apakšžanrā. Kur, kā atceramies, tronī lepni sēž "Bada spēles", pabiras no saimnieka galda saņem "Divergent", bet visi pārējie vienkārši stāv aiz durvīm. Kā būs ar šo?