Victoria

“Spektrs” kino gardēžu vakari naktsklubā “Kaļķu vārti”!

Izcilu filmu baudīšana netradicionālā, no kinoteātra atšķirīgā atmosfērā ir aktuālākais trends kino pasaulē, tādēļ naktsklubs “Kaļķu Vārti” kopā ar kinoprojektu “Spektrs” aicina visus kino gardēžus nestandarta un nepiespiestā atmosfērā baudīt izcilu 10 filmu programmu, īpašas uzkodas un gardus kokteiļus!

Kinoblogeru 2015. gada filmas

2015. gads jau tuvojas beigām, kas nozīmē, ka mūsu virzienā no visām iespējamām malām plūst neskaitāmi “gada labāko lietu” saraksti. Arī Kinoblogeri sasparojās un vienojās kopīgā sarakstā, kurā izcēla savas šī gada top filmas.

Vienā elpas vilcienā (“Victoria”, 2015)

Droši vien jau būsiet dzirdējuši sajūsmas pilnas atsauksmes par filmu "Victoria". Filmu, kas uzņemta kā viena gandrīz divas ar pusi stundas gara aina, kas savā iespaidīgajā raidlaikā izceļo no izjustas romantiskas drāmas stilistikas bezbēdīgā ballītes atainojumā un visbeigās kulminē bankas aplaupīšanas trillerī ar tam diezgan loģiski sekojošu iznākumu.

“Виктория” (“Victoria”, 2015)

Бесконечное летание и спирально-шаткие движения камеры становятся утомительными и просто появляется желание все мгновенно закончить. С одной стороны – это цель режиссера, с другой – его неумение сблизить зрителя и героев сюжета. “Виктория” – серьезный и авантюрный художественный риск, который не оправдывается.