Treileri

“Child 44” treileris

Holivudas filmas par Krieviju, Padomju savienību vai visu saistīto parasti ir ļoti humoristiskas tiem, kas Krievijā vai Padomju savienībā dzīvojuši - un ne jau tajā labākajā nozīmē humoristiskas.

02.03.2015

Holivudas filmas par Krieviju, Padomju savienību vai visu saistīto parasti ir ļoti humoristiskas tiem, kas Krievijā vai Padomju savienībā dzīvojuši – un ne jau tajā labākajā nozīmē humoristiskas. Bet šoreiz mūs ar trilleri “Child 44” par pretējo pārliecināt steidz producents Ridlijs Skots, režisors Daniels Espinosa (“Snabba Cash”, “Safe House”) un lielisku aktieru buķete, starp kuriem Toms Hārdijs, Gerijs Oldmens, Džoels Kinamens, Nūmī Rapase, Vincents Kassels, Džeisons Klārks un pats Čārlzs Denss!

Filma balstīta uz Roba Toma Smita tāda paša nosaukuma bestselleru, kurš, savukārt, balstīts uz bēdīgi slavenā Čikatilo pastrādātajām zvērībām – kā zināms, tad Padomju savienībā nav ne tikai seksa, bet arī sērijveida slepkavu, tapēc Toma Hārdija atveidotais NKVD (!) aģents izmeklēšanas gaitā saskaras ar pretošanos ne tikai iedzīvotāju, bet arī augstāko varas pārstāvju rindās. Svešais starp savējiem un savējais starp svešajiem, viņš turpina izmeklēšanu, nemaz nenojaušot par slepkavas šokējošo dabu…

Filmu skatīsimies arī “Kinoblogeri piedāvā” seansu ietvaros – lai nepalaistu garām, sekojiet mums sociālajos tīklos Facebook un Twitter, kā arī obligāti piesakieties 31337 e-pastu listei (rakstiet uz kinoblogeri (at) gmail.com), kas pirmā saņem informāciju par gaidāmajiem seansiem un citiem labumiem!