Treileri

Kas ir “Kinoblogeri piedāvā” seansi?

Izmantojot brīdi, kad ir neliela atelpa starp seansiem, atgādināsim par vienu mazu, bet ļoti svarīgu lietu, kuru daudzi, diemžēl, tā arī nezina vai līdz galam neizprot - kas tad ir tie “Kinoblogeri piedāvā” seansi un kas ir uz tiem aicināti? Atbildes ir elegantas savā vienkāršībā:

30.08.2016

Izmantojot brīdi, kad ir neliela atelpa starp seansiem, atgādināsim par vienu mazu, bet ļoti svarīgu lietu, kuru daudzi, diemžēl, tā arī nezina vai līdz galam neizprot – kas tad ir tie “Kinoblogeri piedāvā” pirmizrāžu seansi un kas ir uz tiem aicināti?

Atbildes ir elegantas savā vienkāršībā:

Kinoblogeri

Kas ir “Kinoblogeri piedāvā” seansi?

Gluži vienkārši, bet patiesi – labākie iespējamie konkrēto filmu seansi Latvijā! Kas ļauj tik drosmīgi to apgalvot? Tas, ka seansus mēs rīkojam paši sev, kā arī tiem interesentiem, kas patiešām mīl kino (seansu lai “pakavētu 2 stundas” netrūkst) un ir gatavi cienīt gan to, gan arī citus skatītājus. Kas nozīmē gan pieklājīgu izturēšanos filmas laikā (ja runāt, tad tikai čukstus un pāris vārdus, telefons netiek lietots, bet tā spilgtums – nogriezts līdz minimumam), gan arī interesi par pirms-filmas prezentāciju!

Mēs mīlam kino un mēs vēlamies radīt jums maksimāli labu pieredzi, kas būs filmas, stāsta un atmosfēras simbioze. Mēs negarantējam, ka filma jums patiks (jo paši, iespējams, pirmo reizi skatīsimies kopā ar Jums), pat ja, visticamāk, redzēsiet to vieni no pirmajiem pasaulē, bet mēs garantējam, ka seansa pievienotā vērtība neliks vilties!

Kinoblogeri

Kas var nākt uz “Kinoblogeri piedāvā” seansiem?

Uz seansiem tiek aicināti visi kino mīļi un kino fani, kuri vēlas noskatīties gaidītākās filmas līdzīgi domājošo sabiedrībā! Seansu kopējais nosaukums ir “Kinoblogeri piedāvā”, nevis “Tikai kinoblogeriem” – jo aicināti tiek PILNĪGI VISI (izņemot tos, kuri dīdās, skaļi runā un sauc “Kad būs filma?” prezentāciju laikā) kino entuziasti, gīki un vienkārši fani. Seansi notiek sadarbībā ar k/t “Kino Citadele”, tādēļ jābūt reģistrētam ForumCinemas.lv lietotājam, lai varētu iegādāties biļetes – un arī tas ir ātri, nesāpīgi, vienas reizes procedūra un BEZ MAKSAS! Super-vieglā forma ir te.

Kinoblogeri

Cik maksā biļetes uz “Kinoblogeri piedāvā” seansiem?

Aizraujošas prezentācijas, konkursi ar lieliskām balvām, dzērieni un uzkodas, filmu veidotāju videosveicieni un citi pārsteigumi, kā arī labākā auditorija, ar ko skatīties kino – PAR TO PAŠU BIĻETES CENU! Vēlreiz – BIĻETES CENA IR TĀDA PATI, KĀ JEBKURAM CITAM SEANSAM (šis ir svarīgi). Seanss gan arī ir tikai viens un sēdvietu skaits ierobežots – kurš tika, tas laimīgs, kurš netika, tas skatās YouTube vai LMT Straume ierakstu un lej krokodīla asaras, tapēc sirsnīgi iesakām biļešu iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi, kad jau var būt par vēlu! No tvītiem par to, ka “gribēju nopirkt biļeti, bet viss jau izpārdots” varētu uzcelt mazu, skumju namiņu…

Baigā reklāma… kurš tad sunim asti cels, vai ne?

Vai ne? Šis ir lielisks komentārs un arī jautājums, kuru mēs pajautājām pašiem “Kinoblogeri piedāvā” seansu apmeklētājiem – raksta titulbildē ir video ar visiem piekukuļotajiem laimīgajiem seansu apmeklētājiem, kuri pastāsta, kā tad īsti ir!

Tas arī viss! Būsim ļoti pateicīgi, ja ar šo padalīsieties arī ar saviem draugiem – lai šie abi punkti ir skaidri reizi par visām reizēm. Pierakstieties arī uz īpašo e-pastu listi un saņemiet informāciju par visiem seansiem pirmie: https://kinokults.lv/signup/