TV

“The Walking Dead” s06e10: “The Next World”

Lai gan šī bija daudz mierīgāka sērija par iepriekšējo, pārsteigumi turpinājās un notikumi virzījās uz priekšu. Kas sākumā šķita parasts Rika un Derila satuvināšanās izbrauciens, izvērtās ļoti patīkamā pārsteigumā komiksu faniem, jo seriālā beidzot parādījās ilgi gaidītais Jēzus!

22.02.2016

Lai gan šī bija daudz mierīgāka sērija par iepriekšējo, pārsteigumi turpinājās un notikumi virzījās uz priekšu. Kas sākumā šķita parasts Rika un Derila satuvināšanās izbrauciens, izvērtās ļoti patīkamā pārsteigumā komiksu faniem, jo seriālā beidzot parādījās ilgi gaidītais Jēzus! Turklāt brauciens izvērtās visai amizants, un pārējo varoņu drāma arī neizrādījās nemaz tik vienmuļa."The Walking Dead, Staigājošie Miroņi"

Kā jau iepriekšējā sērijā minēja Riks, šis ir pavisam jauns sākums. Un tā tik tiešām arī ir. Kopš lielajiem notikumiem ir pagājis kāds laiciņš, varoņi vairāk vai mazāk ir tikuši tiem pāri, un pat Aleksandrijas teritorija ir tikusi paplašināta. Nākamais loģiskais solis ir doties pārtikas un pat, iespējams, jaunu personāžu meklējumos. Mūsu varoņi necer ne uz ko lielu, tomēr ceļā sastop ne tikai kravas furgonu, kas pilns ar dažādiem labumiem, bet arī pavisam jaunu un aizdomīgu personāžu vārdā Jēzus. Seriālam neierastā stilā šī negaidītā satikšanās izvēršas pavisam spraigā un smieklīgā cīņā par iepriekš minēto furgonu. Protams, beigās pie tā netiek neviens, tomēr esmu vairāk nekā drošs, ka Jēzus ir daudz labāks ieguvums nekā kaudze pārtikas. Bija arī ļoti jauki redzēt, cik ļoti Riks ir mainījis savu filozofiju attiecībā pret pasauli.

Pārējo varoņu drāma arī nekur neizpalika. Spenseram nācās stāties pretī pārbaudījumam, kuru, šķiet, šobrīd ir izcietuši teju visi seriāla personāži – nonāvēt sev tuvu cilvēku, kurš ir kļuvis par zombiju (atļaušos lietot šo vārdu, par spīti tam, ka seriālā tāds neeksistē). Un tā bija viņa māte Dianna. Šķietami nekas īpašs, tomēr šajā notikumā bija iesaistīti arī Karls, Īnida un Mišonna. Karls varbūt izturējās pārāk nejauki pret Īnidu, bet tas tikai parādīja, cik ļoti viņš jau ir nobriedis savā vecumā. To pierādīja arī viņa attaisnojums par Diannas zombija nenogalināšanu, jo labāk, lai to izdara kāds viņai tuvs cilvēks. Starp citu, Karls vienā no sērijas ainām turēja rokās “Invincible” komiksu, kuru ir sarakstījis “The Walking Dead” autors Roberts Kirkmans. Šī nebija pirmā šāda veida Lieldienu ola, bet tik un tā bija patīkami to redzēt seriālā."The Walking Dead, Staigājošie Miroņi"

Mišonna vēl joprojām turpina meklēt savu mērķi šajā pasaulē. Viņa gan kopā ar Riku nedaudz pārsteidza komiksu lasītājus, izdarot kaut ko, kas līdz šim šķita neiespējami. Romantisko gaisotni izjauca Jēzus, kurš ne tikai turpina sevi pierādīt kā pasaulē labāko nindzju, bet apgalvo, ka viņam ir kas sakāms. Zinātāji gavilē, bet visi pārējie to uzzinās jau pēc nedēļas. Atliek cerēt, ka Jēzus teiktais nebūs vienīgais no gaidāmajiem pārsteigumiem, jo šķiet, ka pagaidām tie strādā un pat ļoti veiksmīgi. 9/10