Andrew Lincoln

“The Walking Dead” s07e10: “New Best Friends”

Iepriekšējās nedēļas sērija ne tikai ieviesa seriālā jaunu dzīvības dvesmu, bet arī beidzās uz visai pārsteidzošas nots – Riks ar saviem līdzgaitniekiem uzdūrās pavisam jaunai izdzīvotāju grupai. Ņemot vērā to, ka šī ir jau otrā reize, kad seriāla veidotāji paplašina uz komiksa balstīto pasauli, stāsts kļūst arvien aizraujošāks un neparedzamāks nekā līdz šim.

“The Walking Dead” 7. sezonas pirmā daļa

Pasaulē skatītākajam zombijseriālam ir pienākuši grūti laiki - pateicoties Nīganam, cieš jau iemīļoti personāži, bet, skatoties uz reitingiem, tas pats notiek arī ar skatītājiem. Kas nogāja greizi, un kas galu galā tomēr izdevās? Par to visu un vēl vairāk lasiet šajā apskatā.

“The Walking Dead” s07e01: “The Day Will Come When You Won’t Be”

Pasaulē populārākais zombijseriāls ir atgriezies nu jau ar septīto sezonu, un šoreiz “Staigājošie miroņi” sev ir pievērsuši visai karstu uzmanību. Kurš (vai kuri) tad beigās dabūja no Nīgana vāles? Atbildes uz šo un vēl citiem jautājumiem droši meklējiet jaunākajā sērijā un šajā apskatā.

“The Walking Dead” s06e16: “Last Day On Earth”

Ilgi gaidītais “The Walking Dead” sezonas noslēgums beidzot ir klāt un tā sniegums ir vienkārši fantastisks. Seriāla varoņi dodas ceļā uz Hilltopu, lai palīdzētu Megijai, un viņi pat nenojauš par briesmām, kas viņus ceļā sagaida. Tomēr, ir kāds pavisam neliels sīkums, kas iespējams, šo sēriju ir izbojājis pilnībā.

“The Walking Dead” s06e15: “East”

Šonedēļ, Aleksandrieši gatavojās gaidāmajai cīņai pret Pestītājiem, tomēr pirms tam viņiem ir jāuzvar cīņā pašiem pret sevi. Proti, Derils dodas atriebties Dvaitam, kamēr Kerola izlemj pamest nometni pavisam! Pārējiem izdzīvotājiem neatliek nekas cits kā doties viņiem pakaļ.

“The Walking Dead” s06e14: “Twice As Far”

“The Walking Dead” jaunā sezona nežēlo ne savus varoņus, ne arī skatītājus. Un šī sērija tam ir lielisks piemērs. Denīsa un Jūdžinss centās pierādīt sev un pārējiem, ka viņi ir izauguši no savām bailēm un nedrošības. Kā jau varēja nojaust, viņi saņēma daudz vairāk, nekā varēja vēlēties.

“The Walking Dead” s06e13: “The Same Boat”

Burkāns, ola vai kafijas pupiņas? Kurš no šiem esat jūs? Šādu un vēl citus jautājumus personāžiem un skatītājiem uzdeva jaunākā “The Walking Dead” sērija. Jā, diemžēl, stāsts uz brīdi apstājās, tomēr šī tāpat bija lieliska un saspringta sērija, kas risināja iepriekš atstāto sižeta pavērsienu.

“The Walking Dead” s06e12: “Not Tomorrow Yet”

Šonedēļ, “The Walking Dead” turpina spridzināt ar jauniem pārsteigumiem un sižeta pavērsieniem. Riks ar grupu sagatavo rīcības plānu un dodas uzbrukumā vienai no Pestītāju mītnēm. Diemžēl, grupa pat nenojauš kādas briesmas viņus tur sagaida.

“The Walking Dead” s06e11: “Knots Untie”

Iesākumā, vēlreiz apsveicam Leo ar beidzot iegūto (bet vai tiešām pelnīto?) Oskaru. Bet tagad pievēršamies “The Walking Dead”, kurš pārsteidza ar ne mazāk svarīgiem notikumiem. Pirms nedēļas iepazināmies ar pavisam jaunu personāžu vārdā Jēzus, bet šonedēļ uzzinām, ka viņš nāk no pavisam citas izdzīvotāju komūnas, ar nosaukumu Hilltopa.

“The Walking Dead” s06e10: “The Next World”

Lai gan šī bija daudz mierīgāka sērija par iepriekšējo, pārsteigumi turpinājās un notikumi virzījās uz priekšu. Kas sākumā šķita parasts Rika un Derila satuvināšanās izbrauciens, izvērtās ļoti patīkamā pārsteigumā komiksu faniem, jo seriālā beidzot parādījās ilgi gaidītais Jēzus!

“The Walking Dead” s06e09: “No Way Out”

Kamēr latvieši Valentīna dienu pavadīja, skatoties "Titāniku", amerikāņi visu mīlētāju dienu noslēdza ar kulta seriāla “The Walking Dead” 6. sezonas jaunāko sēriju. Lai gan līdz mīlestībai šajā sērijā bija tālu, tā bija ļoti labi konstruēta un neiztika bez saspringtiem un šokējošiem mirkļiem.