Viedokļi

Bleikas Laivlijas dibena noslēpums

Kinoblogerus allaž ir interesējis Holivudas galvenās intrigantes Bleikas Laivlijas izteiktākās ķermeņa daļas noslēpums. Mums par laimi, aktrisei ne tikai iznāk jauna filma “Seklie ūdeņi”, kurā leģendāro pēcpusi varēs redzēt visā tās krāšņumā, bet ir arī jauns starptautisks skandāls, kurš veltīts - bet, protams - Bleikas Laivlijas dibenam!

12.08.2016

Kam Viktorija un kam Viktors, bet Kinoblogerus allaž ir interesējis Holivudas galvenās intrigantes un paša Dedpūla sievas, populārās aktrises Bleikas Laivlijas (“Intrigante”) izteiktākās ķermeņa daļas noslēpums. Mums par laimi, aktrisei ne tikai iznāk jauna filma “Seklie ūdeņi” (“The Shallows”, Latvijas kinoteātros jau no 12. augusta), kurā leģendāro pēcpusi varēs redzēt visā tās krāšņumā, bet ir arī jauns starptautisks skandāls, kurš veltīts – bet, protams – Bleikas Laivlijas dibenam! Skandāls pēc treilera:

Bet sākās viss tik nevainīgi… Kurš gan sunim asti cels, ja ne pats (suns), tādēļ, viesojoties Kannu kinofestivālā ar savu filmu “Smalkās aprindas” (rež. Vudijs Alens, Latvijas kinoteātros no 26. augusta), Bleika nolēma padižoties ar saviem apaļumiem arī sociālajā tīklā Instagram, bildes parakstam izmantojot hiphop mākslinieka Sir Mix-a-Lot tekstus no kulta kompozīcijas ar visu izsakošo nosaukumu “Baby Got Back”. Mums arī patīk lieli(ski) dibeni, un mēs par to nemelotu, bet Bleika – valdies! Jo tieši tad viss tikai sākās.

Blake Lively, Bleika LaivlijaBilde ātri vien kļuva “virāla” ar vairāk nekā 700 000 LIKE un 33 000 komentāru, drīz vien pieslēdzās arī tradicionālie interneta komentētāji un dīvāna eksperti, kuri apvainoja Bleiku… rasismā! Un mēs, kā kino cilvēki, ļoti labi zinām, ko tas nozīmē ASV – publisks nosodījums un pat trakāk -, un arī te komentāri atšķīrās no “nebūs te nekāds Ouklendas būtijs” līdz pat faktiem, ka Bleika un viņas vīrs-Dedpūls esot apprecējušies bijušās vergu plantācijas teritorijā… Un tas viss – dibena dēļ!

Kurš ir vainīgs? Kā dzīvot tālāk? Galvenais, kādu iespaidu tas atstās uz Bleikas dibenu? Tam par godu mēs palūdzām Comedy Latvia rezidentam un vienam no atzītākajiem pasaules dibenu ekspertiem Latvijā Edgaram Bāliņam komentēt mums šo tēmu:

To, ka šis dibens ir īpašs, jums pateiks pat rūdītākie dibenu pētnieki no visas pasaules. Teju katra sieviete gribētu tādu iegūt savā īpašumā un, ko tur liegties, arī teju katrs vīrietis. Nav noslēpums, ka ar tādu dibenu dzīve ir vieglāka ne tikai pašam dibenam, bet arī tā nēsātājai, un, ja nelaimīgas apstākļu sakritības dēļ Laivlijas jaunkundzei nāktos pārvietoties ar “Rīgas satiksmes” tramvaju, viņas dibenam savu vietu dotu ne tikai jauni vīri un vecas tantes, bet pat tramvaja vadītājs. Jo tādam dabas brīnumam ir pelnīti jāatpūšas pirms kārtējās gozēšanās prožektoru gaismā. Runā, ka esot pat daži laimīgie, kuriem ir bijis tas gods netīšām pieskarties vai arī papliķēt šo dibenu ar pašas Bleikas Laivlijas svētu atļauju – šie laimes lutekļi to viennozīmīgi atzinuši par savas dzīves laimīgāko mirkli!

Citas sēžamvietas var tikai skaudībā nosarkt, redzot, cik mīkstos krēslos ik dienu tiek sēdināts Bleikas dibens un cik ekskluzīvos palagos tas tiek guldīts, tāpēc nākamreiz, kad tevi kāds nosauc par d**su, apvaicājies, vai lamātājs gadījumā ar to nav domājis Bleikas Laivlijas dibenu, jo tādā gadījumā tas ir glaimojošākais kompliments, ko savā dzīvē būsi saņēmis.

Bleika Laivlija un viņas dibens pilnā krāšņumā vērojami trillerī “Seklie ūdeņi” (“The Shallows”) Latvijas kinoteātros jau no 12. augusta!

Pēc Breitbart.com materiāliem