Blake Lively

“Scent of a Man” jeb “All I See is You” (2017)

Aklas sievietes un viņas vīra attiecības mainīsies, kad sieviete atgūs redzi un atklās satraucošus jaunumus par sevi un vīru. Teikšu, ka "uz papīra" tas viss skan diezgan labi. Tas nozīmē, ka gaidāmas šādas tādas trillera pieskaņas, mistika, arī erotika, kas vienmēr ir ļoti apsveicami. Jo vairāk kailas Bleikas Laivlijas uz ekrāna, jo labāk.

Bleikas Laivlijas dibena noslēpums

Kinoblogerus allaž ir interesējis Holivudas galvenās intrigantes Bleikas Laivlijas izteiktākās ķermeņa daļas noslēpums. Mums par laimi, aktrisei ne tikai iznāk jauna filma “Seklie ūdeņi”, kurā leģendāro pēcpusi varēs redzēt visā tās krāšņumā, bet ir arī jauns starptautisks skandāls, kurš veltīts - bet, protams - Bleikas Laivlijas dibenam!

“Seklie ūdeņi.” Cilvēks pret haizivi. Kurš kuru?

Neviens nekāps uz galvas Bleikai Laivlijai, pat ne milzīga, asinskāra haizivs. Nē, neskan labi. Es patiesībā gribēju rakstīt angliski – "nobody fucks with Blake Lively, not even a great white shark"! Jā, tā jau ir labāk.

“The Age of Adaline”: Ko iesākt ar liekajiem gadiem?

Šī ir tāda filma, uz kuru var iet ar mammu, papriecēt acis pie smukām kleitām un smukiem cilvēkiem, un arī nekas cenzējams tur nav. Visumā man bija diezgan garlaicīgi, jo sižetiski tur ir tā nobraukts pa virsu, lai gan ideja filmai ir patiešām forša.

“The Town” (2010)

Kopsummā - patīkams pārsteigums ne tikai kriminālkino/gangsteržanra cienītājiem, bet arī tiem, kurus iepriecina “Shutter Island” un “Inception” iesāktais trends – filmas pieaugušajiem, kurās nav obligāti uzreiz risināt pasaules jēgu, pietiek, ja tevi vienkārši neuzskata par idiotu. Ļoti pozitīva un ar kinobiļeti atbalstāma tendence.