Ziņas

Džesika Česteina kļūst par “Mednieci”

Oskaram nominetā aktrise Džesika Česteina pievienojusies filmas "Sniegbaltīte un mednieks" turpinājuma aktieru sastāvam - jaunajā filmā vairs nebūs redzama Sniegbaltīte (Kristena Stjuarta) un tā sauksies vienkārši "Mednieks".

25.02.2015

Oskaram nominetā aktrise Džesika Česteina (J-Chass) pievienojusies filmas “Sniegbaltīte un mednieks” turpinājuma aktieru sastāvam – jaunajā filmā, kurā vairs nebūs redzama Sniegbaltīte (Kristena Stjuarta) un kura sauksies vienkārši “Mednieks” (“The Huntsman”), jau piekritušas piedalīties aktrises Šarlīze Terona un Emīlija Blanta, kā arī pats Mednieks no pirmās daļas, Kriss Hemsvorts. Filma būs pirmās daļas prīkvels – tādēļ arī Sniegbaltītes iztrūkums (lai gan nekas nav akmenī cirsts).

Par filmas notikumiem varam tikai spekulēt, bet baumo, ka tā vēstīs par Mednieka (Hemsvorts) un Ravennas (Terona) “attiecībām” pirms pirmās filmas notikumiem – un Česteinai paredzēta Ravennas māsas, arī burves, loma. Pie tik spilgta aktrišu sastāva novēlam filmas veidotājiem piemeklēt vēl 3-4 spēcīgas aktrises, un sanāks Sniegbaltītes apgriezta versija – īpaši ņemot vērā to, ka ne tikai Kristenas, bet arī rūķīšu klātbūtne jaunajā filmā nav paredzēta.

Džesikai Česteinai šis ir ražīgs laiks uz prestižām lielbudžeta filmām – pēc nominācijas par lomu filmā “Zero Dark Thirty” viņa ir piedalījusies Kristofera Nolana kosmosa sāgā “Interstellar”, bet šogad būs redzama Giljermo del Toro gotiskajā šausmu filmā “Crimson Peak” un Ridlija Skota fantastikas filmā “The Martian”.

Frenka Darabonta vietā (kurš aizbēga, bet aiz sevis atstāja filmas scenāriju) filmu “Mednieks” režisēs pieredzējis specefektu guru un debitants lielajā kino Sedriks Nikolass-Trojans, un tās iznākšana paredzēta 2016. gadā!