Ziņas

Karalis Arturs: Nav dūmu bez Ekskalibura

Filma, kurā redzēsim daudz slo-mo, dūru cīņas, neizprotamus akcentus, bet Džads Lo impersonēs Toniju Stārku (vai arī tur būs maģija... tur būs maģija!), mūs apciemos jau nākamā gada martā - bet Gajam mēs ieteiktu nopietni padomāt par "Nav dūmu bez stobriem" turpinājumu - ja jau Denijs Boils var, ar ko Ričijs sliktāks?

24.07.2016

Kādreizējais ielu bandīts, bet mūsdienās – respektabls britu džentlmenis (gandrīz lords) Gajs Ričijs jau sen ir zaudējis saikni ar ielām, bet ielas, kā zināms, uzvar vienmēr. Tādēļ studija Warner Bros. atkal un atkal lūdz ex-Madonnas k-gam injicēt mazliet “street” savos vēsturiskajos personāžos – vispirms Šerloks Holmss (pat divreiz, trešais tiek gatavots – kopā ar pastāvīgo scenāriju līdzautoru un producentu Laionelu Vigramu), bet nu arī karalis Arturs piedzīvos savu gajričijizāciju. Arī “Tarzānam” tas būtu noderējis, ja esam atklāti.

Patiesībā filmas “Knights of the Round Table: King Arthur” (pirmā no plānotajām… sešām! Neslikti atvēzējās!) iznākšana bija paredzēta kaut kad burtiski tagad – respektīvi, šovasar, bet nu mūs gaida pavisam cita filma – “King Arthur: Legend of the Sword” (bet protams) -, un tās iznākšana pārcelta uz 2017. gada martu, kur situācija mierīgāka un var nepakļūt zem Dorijas un citiem smagsvariem.

Modernizēt karali Ārčiju ir piesaukti visi aktuālie britu salu aktieri – galvenajā lomā redzēsim (vismaz “Sons of Anarchy” laikos) aktuālo Mančestras dēlu Čārliju Hanemu, bet tam pretī stāsies un plecu pie pleca cīnīsies Džads Lo (brits), Eidans Gillens (īrs), Ēriks Bana (austrālietis), Džimons Honsū (afrikānis) un pat Deivids Bekhems (futbolists). Kā jau minējām, ja šis pasākums izrādīsies populārs, tad kopumā gaidāmas sešas filmas – bet mūsdienās šādi pareģojumi bieži vien iegūst stipri negatīvu nokrāsu.

King Arthur, Karalis Artūrs

Filma, kurā redzēsim daudz slo-mo, dūru cīņas, neizprotamus akcentus, bet Džads Lo impersonēs Toniju Stārku (vai arī tur būs maģija… tur būs maģija!), mūs apciemos jau nākamā gada martā – bet Gajam mēs ieteiktu nopietni padomāt par “Nav dūmu bez stobriem” turpinājumu – ja jau Denijs Boils var, ar ko Ričijs sliktāks?