Ziņas

Kinoblogeri aicina izteikt savu sāpi ar #KaršPretVisiem (KONKURSS!)

Šis gads ir nesis pietiekoši dažādus un pozitīvi trakus #kinoblogeri konkursus - no "Suicide Squad" tetovēšanās līdz aicinājumam atvest Setu Rogenu uz Latviju. Solījām, ka viss tikai sākas, un tā arī ir - iestājoties drūmākajam gadalaikam un gaidot filmu "Karš pret visiem", aicinām izteikt savas dusmas virtuāli ar tēmturi #KaršPretVisiem!

06.10.2016

Šis gads ir nesis pietiekoši dažādus un pozitīvi trakus #kinoblogeri konkursus – no “Suicide Squad” tetovēšanās (aizgāja lieliski) līdz aicinājumam atvest Setu Rogenu uz Latviju (ne tik ļoti). Solījām, ka viss tikai sākas, un tā arī ir – iestājoties drūmākajam gadalaikam un gaidot filmu “Karš pret visiem” (#kinoblogeri seanss jau 12. oktobrī), aicinām izteikt savas dusmas virtuāli ar tēmturi #KaršPretVisiem!

Drūms skats aiz loga? Visu laiku salst? Atkal pacelti komunālie maksājumi? Lielveikalā vienmēr nelaipni kasieri, kas vēl vairāk sabojā jau tā smago dienu? Krišjāņa Barona ielas remonts vēl joprojām nav pabeigts??? Kā to jau sen un veiksmīgi pierādīja Homērs Simpsons, dusmas un frustrāciju turēt sevī ir ārkārtīgi neveselīgi un pat bīstami, un tai ir jārod izpausme!

Ko darīt, kā būt? Kinoblogeri steidz palīgā un piedāvā pozitīvāko un labsirdīgāko veidu, kā tikt vaļā no uzkrātās žults, – ievietojiet attēlu ar vidējo pirkstu (te mēs, protams, iedvesmojāmies no izcilā mākslinieka Ai Weiwei) un frustrāciju objektu iecienītākajā sociālajā tīklā (Facebook, Twitter vai Instagram) kopā ar tēmturi #KaršPretVisiem, topiet brīvi no dusmām un nāciet uz filmas “Karš pret visiem” #kinoblogeri pirmizrādi! Mēs paši atradīsim (neaizmirstam tēmturi!) 10 labākos, oriģinālākos, dusmīgākos un vienkārši godīgākos dalībniekus, kuri 12. oktobrī 19:00 kopā ar +1 varēs baudīt filmu kopā ar mums brīvi no dusmām un frustrācijas!

Kas riktīgi kaitina mūs pašus, izņemot paviršu, slinku kino un nevienam nevajadzīgu filmu turpinājumus? Tas, ka ir sapirkts tik daudz DVD, veselas stalažas, bet kur tos visus tagad likt, HD laikmetā? Nu fuck, nu!!

Esam jau sākuši kustību, turpinājums jūsu pārziņā! Konkurss turpinās līdz 11. oktobra 23:59:59, bet pati akcija – mūžīgi:

Kad uzkodu automāts atkal pieviļ tavus sapņus un cerības… #KaršPretVisiem

A photo posted by Namejs (@namejse) on