Konkurss

Kinoblogeri aicina izteikt savu sāpi ar #KaršPretVisiem (KONKURSS!)

Šis gads ir nesis pietiekoši dažādus un pozitīvi trakus #kinoblogeri konkursus - no "Suicide Squad" tetovēšanās līdz aicinājumam atvest Setu Rogenu uz Latviju. Solījām, ka viss tikai sākas, un tā arī ir - iestājoties drūmākajam gadalaikam un gaidot filmu "Karš pret visiem", aicinām izteikt savas dusmas virtuāli ar tēmturi #KaršPretVisiem!

KONKURSS par filmu “Blēras ragana”!

Sen nav bijis kāds radošs (citus neturam) konkurss, tādēļ te būs viens saistībā ar aktuālo nedēļas jaunumu "Blēras ragana"! Drosmīgs konkurss... tiem, kas nebaidās atklāt savas dziļākās un apslēptākās bailes! Kura šausmu filma / trilleris atstāja vislielāko iespaidu, kas rezultējās visbriesmīgākajos naktsmurgos? Aprakstiet tos!

KONKURSS par filmu “Bruņurupuči nindzjas 2”!

Griez kā gribi, bet Bruņurupuči nindzjas ir daļa no mūsu bērnības - kādam tie ir komiksi, kādam tās ir 90-to sākuma filmas, nu jau leģendārais klasiskais animācijas seriāls, kādam tās būs svaigākās multenes, bet kādam pat 2014. gada filma. Tieši jums, draugi, arī domāts mūsu radoši nostalgiskais konkurss par "Bruņurupučiem nindzjām"!

Piesaki savu īsfilmu konkursā “Tumša bilde 2016”!

Alberta koledža aicina visus radošos prātus piedalīties 5. Studentu un skolēnu īsfilmu festivālā „TUMŠA BILDE 2016”! Pieteikšanās festivālam un īsfilmu iesniegšana līdz 2016.gada 1.maijam (ieskaitot), iesūtīt īsfilmu var jebkurš 10.-12. klašu skolēns un 1.-4. kursa students. Festivāla noslēguma ceremonija un vērtēšana notiks 19.maijā.