Ziņas

KONKURSS par filmu “Blēras ragana”!

Sen nav bijis kāds radošs (citus neturam) konkurss, tādēļ te būs viens saistībā ar aktuālo nedēļas jaunumu "Blēras ragana"! Drosmīgs konkurss... tiem, kas nebaidās atklāt savas dziļākās un apslēptākās bailes! Kura šausmu filma / trilleris atstāja vislielāko iespaidu, kas rezultējās visbriesmīgākajos naktsmurgos? Aprakstiet tos!

22.09.2016

Sen nav bijis kāds radošs (citus neturam) konkurss, tādēļ te būs viens saistībā ar aktuālo nedēļas jaunumu “Blēras ragana”! Drosmīgs konkurss… tiem, kas nebaidās atklāt savas dziļākās un apslēptākās bailes!

Mēs visi labi zinām, ka šausmu filmas un trillerus skatāmies, lai nedaudz uzdzītu asinīs adrenalīnu un varbūt piedzīvotu to, ko dzīvē nekad nepiedzīvosim un arī nemaz negribētu piedzīvot. Bet bieži vien filmā redzētie skati un notikumi apvienojumā ar nevaldāmu fantāziju un personīgajām fobijām liek redzētajam materializēties mūsu sapņos visneiedomājamākajos veidos! Tad nu konkursa jautājums ir pavisam vienkāršs:

Kura šausmu filma / trilleris visvairāk nošokoēja un atstāja vislielāko iespaidu, kas rezultējās visbriesmīgākajos naktsmurgos? Komentāros aprakstiet tos!

Izkratiet sirdi un prātu, topiet dziedēti – balvās mums šoreiz ir divi filmas dāvanu komplekti, kas sastāv no oficiālā filmas T-krekla un piespraudes Stickman veidolā. Savus pārdzīvojumus atklājam līdz svētdienas, 2. oktobra 23:59, izloze caur random.org burtiski pēc pāris stundām! Iedvesmai vēlreiz filmas treileris: