Ziņas

KONKURSS par filmu “Bruņurupuči nindzjas 2”!

Griez kā gribi, bet Bruņurupuči nindzjas ir daļa no mūsu bērnības - kādam tie ir komiksi, kādam tās ir 90-to sākuma filmas, nu jau leģendārais klasiskais animācijas seriāls, kādam tās būs svaigākās multenes, bet kādam pat 2014. gada filma. Tieši jums, draugi, arī domāts mūsu radoši nostalgiskais konkurss par "Bruņurupučiem nindzjām"!

14.06.2016

Griez kā gribi, bet Bruņurupuči nindzjas ir daļa no mūsu bērnības – kādam tie ir komiksi, kādam tās ir 90-to sākuma filmas, nu jau leģendārais klasiskais animācijas seriāls, kādam tās būs svaigākās multenes, bet kādam pat 2014. gada filma (bet cerams, ka ne). Tieši jums, draugi, arī domāts mūsu radoši nostalģiskais konkurss par “Bruņurupučiem nindzjām” – gaidot jauno filmu!

Kopā ar filmas izplatītāju UzKino mēs esam sarūpējuši jums fantastiskas balvas ar filmas simboliku – bruņurupuču maskas, cepurītes, skaļruņus un pat somu:

Turtles balvas

Bet kā tad piedalīties konkursā? Šoreiz Like un Share pogas noliekam malā, arī minēšana un atjautība nebūs vajadzīga, bet veselīga nostalģija un lieliska iztēle gan būs tieši laikā. Kā jau ievadā minēts, mums katram ir savs, īpašs un personisks stāsts par “Bruņurupučiem nindzjām” – vai tā būtu pirmā iepazīšanās ar šiem varoņiem, vai kaut kas amizants, sirsnīgs, smieklīgs, vai pat nedaudz apkaunojošs (būs labi)!

Tāpēc izstāstiet mums šo stāstu šī raksta komentāros – un labākos mēs noteikti apbalvosim! Jūsu stāstus komentāru formātā (kurus pierakstoties var droši un atkārtoti labot) gaidām līdz pat svētdienas, 19. jūnija, beigām!