Turtles

“Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows” (2016)

Ja "Transformeri" ir bezsmadzeņu izklaides augstākajā (un savā ziņā nesasniedzamajā) līgā, šis diemžēl ir kaut kas ļoti pa vidu vai nedaudz no malas - tas vairs īsti nav kino, un nav arī īsti skaidrs, ko ar to darīt (tak' ne jau skatīties), bet fakts ir tāds, ka tas ir te un tas ir uz palikšanu.

“Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows” (2016)

Kāds varētu teikt, ka jūnijs ir īstās kino vasaras sākums, bet tas ir ļoti apšaubāms fakts. Jūnijs ir kinoblogeru mēnesis, jo tajā iznāk filmas, kuru veidotāji ir parūpējušies, lai par tām būtu maksimāli viegli uzrakstīt negatīvas recenzijas. Mēnesi, kuru spilgti aizsāka "Now You See Me 2", turpina "Bruņurupuči nindzjas".

Gaidot “Bruņurupučus nindzjas 2”: Filmas noslēpumi

“Bruņurupuču nindzju” sāga stiepjas pat no 1984. gada, un pa šo laiku iznākušas neskaitāmas filmas, animācijas filmas un seriāli, videospēles un komiksi, papildinot un transformējot visiem zināmos varoņus un notikumus. Daudzām detaļām atradās vieta arī jaunajā filmā - te dažas no tām, seansa laikā esiet modri un nepalaidiet tās garām!

KONKURSS par filmu “Bruņurupuči nindzjas 2”!

Griez kā gribi, bet Bruņurupuči nindzjas ir daļa no mūsu bērnības - kādam tie ir komiksi, kādam tās ir 90-to sākuma filmas, nu jau leģendārais klasiskais animācijas seriāls, kādam tās būs svaigākās multenes, bet kādam pat 2014. gada filma. Tieši jums, draugi, arī domāts mūsu radoši nostalgiskais konkurss par "Bruņurupučiem nindzjām"!