Ziņas

Kļūsti par kino kritiķi un brauc uz Tallinas Tumšo nakšu kinofestivālu!

Kļūsti par kino kritiķi! Iesūti savu filmas recenziju, un, iespējams, tieši tev būs iespēja doties ar Latvijas labākajiem kinoblogeriem uz Tallinu, lai piedalītos vienā no unikālākajiem Ziemeļeiropas filmu festivāliem - Tallinas Tumšo nakšu filmu festivālā (POFF)!

11.11.2016

PAPILDINĀTS:
LIELS paldies visiem par piedalīšanos, uzvarētāji ir atrasti un arī paziņoti! Ar tiem (un to recenzijām) var iepazīties projekta partneru Delfi.lv ziņā, bet mēs vēlreiz apsveicam Arni, Natalju, Ievu, Elvitu un Artūru – teicams darbs!

Kļūsti par kino kritiķi! Iesūti savu filmas recenziju, un, iespējams, tieši tev būs iespēja doties ar Latvijas labākajiem kinoblogeriem uz Tallinu, lai piedalītos vienā no unikālākajiem Ziemeļeiropas filmu festivāliem – Tallinas Tumšo nakšu filmu festivālā (POFF)!

Jau sen sapņo publicēt savu recenziju?
Vai savu dzīvi nevari iedomāties bez kino? Tev ne tikai patīk labas filmas, bet izdodas arī uzlikt savas domas uz papīra. Iespējams, ka jau raksti savu kino blogu un vēlies tajā dalīties ar plašāku auditoriju. Šādā gadījumā aicinām tieši tevi piedalīties recenziju konkursā, un, iespējams, tieši tu laimēsi iespēju doties uz Ziemeļeiropas ievērojamāko kinofestivālu – Tallinas Tumšo nakšu filmu festivālu!

Kā piedalīties?
Lai piedalītos konkursā, tev jānoskatās kāda no filmām, kuras iepriekšējos gados bijušas iekļautas arī Tallinas Tumšo nakšu filmu festivāla programmā (filmu sarakstu atradīsi te), jāsagatavo recenzija par vienu vai vairākām filmām un līdz 17. novembra plkst. 9.00 jānosūta tā uz e-pasta adresi konkurss@prae.lv. Tūlīt pēc tam darbu sāks žūrijas komisija, lai jau 21. novembrī izziņotu uzvarētāju!

Konkursa jaunumiem seko līdzi Delfi.lv un arī tepat, Kinoblogeru lapā https://kinokults.lv

*Lai piedalītos konkursā, tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.

GALVENĀ BALVA
Piecu labāko autoru recenzijas tiks publicētas portālā Delfi.lv un mājaslapā www.kinokults.lv. Savukārt žūrijas visaugstāk novērtētās recenzijas autoram dāvināsim īpaši vērtīgu balvu – iespēju pievienoties Latvijas atpazīstamākajiem kinoblogeriem pilnībā apmaksātā trīs dienu braucienā uz Tallinas Tumšo nakšu filmu festivālu! Brauciens dos iespēju laikā no 25. līdz 27. novembrim apmeklēt gan īpašos filmu seansus, gan arī doties uz svinīgo noslēguma ceremoniju, kur varēsi sastapt arī kinofestivāla laureātus. Turklāt ar kinofestivālā gūtajiem iespaidiem varēsi dalīties ar Delfi.lv un Kinoblogeri.lv lasītājiem!

Uz tikšanos POFF!