Ziņas

No Šekspīra līdz videospēlēm – viens solis!

Sastrādājušies pie šī gada "Macbeth", Maikls Fassbenders, Mariona Kotijāra un režisors Džastins Kurzels atkalapvienosies projektā… “Assassin’s Creed”, tāda paša nosaukuma videospēles ekranizācijā!

17.02.2015

Bet ne viens darbonis, veseli trīs – veiksmīgi sastrādājušies pie šī gada “Makbeta” ekranizācijas (kinoteātros gada otrajā pusē), superzvaigznes Maikls Fassbenders (“X-Men: First Class”, “Steve Jobs”), Mariona Kotijāra (“Rust & Bone”, “The Dark Knight Rises”) un režisors Džastins Kurzels atkalapvienosies projektā… “Assassin’s Creed”, tāda paša nosaukuma videospēles ekranizācijā! Lūk, ko nozīmē komandas spēks!

“Assassin’s Creed” ir viena no populārākajām videospēļu sērijām pasaulē, ar vairāk kā 20 spēles daļām, kuras pārdotas 73 miljonos eksemplāru, un stāsta par tūkstošiem gadu ilgu cīņu starp Templiešu ordeni (ļaunie) un Slepkavām (eee… labie) par varu pār pasauli un tās iedzīvotājiem. Spēles “āķis” – tās darbība notiek reizē mūsdienās un dažādos vēsturiskos periodos, kuros, izmantojot īpašas tehnoloģijas palīdzību, galvenais varonis vēlreiz izdzīvo savu asinsradinieku notikumus, piedalās zināmos vēsturiskos konfliktos un satiek to laiku kulta figūras.

Gaidāms, ka to redzēsim arī filmā, kurā Maikls Fassbenders – kurš būs arī topošās filmas producents – atveidos galveno lomu (baumo, ka filmas notikumi sekos Ezio Auditore da Firenze piedzīvojumiem viduslaiku Florencē un Venēcijā). Citu detaļu pagaidām nav, izņemot iznākšanas datumu – filma uz pasaules kino ekrāniem iznāks 2016. gada 21. decembrī!