Ziņas

RIGA_IFF aicina – kļūsti par programmas #YOUTH_MATTERS žūrijas dalībnieku!

... ar nosacījumu, ka Tev ir no 14 līdz 18 gadiem (bet tad Tev nevajadzētu lasīt šo blogu. Bet mēs visu saprotam - arī tur bijām...). Jokus pie malas - līdz 9. oktobrim tev ir iespēja pieteikties Rīgas Starptautiskākino festivāla žūrijāun pasniegt balvu kādai no festivāla programmas “Jauniešu lietas / #Youth_Matters!” iekļautajām filmām.

30.09.2015

… ar nosacījumu, ka Tev ir no 14 līdz 18 gadiem (bet tad Tev nevajadzētu lasīt šo blogu. Bet mēs visu saprotam – arī tur bijām…). Jokus pie malas – līdz 9. oktobrim tev ir iespēja pieteikties Rīgas Starptautiskākino festivāla žūrijāun pasniegt balvu kādai no festivāla programmas “Jauniešu lietas / #Youth_Matters!” iekļautajām filmām.

Kinofestivāls nav tikai labu filmu kopums, tieši festivālā atklāj jaunus talantus – režisorus, aktierus, komponistus, operatorus, tērpu dizainerus… Arī vērīgus kino skatītājus, topošus kinokritiķus un jaunos festivālu kuratorus! Riga IFF programmā “Jauniešu lietas / #Youth_Matters!” oktobrī uz lielā ekrāna skatāmās filmas stāsta par pašām svarīgākajām lietām, grūtākajiem jautājumiem, to, ko īsti nozīmē būt jaunam. Un kurš gan labāk par tevi spētu novērtēt kino darbus, kas skar pieaugšanu, paaudžu konfliktu un savas vietas atrašanu šajā pasaulē? Tāpēc Riga IFF aicina žūrijā meitenes un puišus, kam kino ir gan sirdī, gan domās.

Lai pieteiktos dalībai žūrijā, tev jānofilmējas īsā video, kurā jāizklāsta savs viedoklis par kādu nesen redzētu filmu, pamatojot arī filmas izvēli. Video pieteikumu Riga IFF komandai jānogādā līdz 9. oktobrim, to publicējot Facebook, Instagram vai Twitter ar mirkļbirku (hashtag) #RIGA_IFF_JAUNIE_EKSPERTI un drošības pēc – arī pievienojot @RigaIFF (Twitter) vai @Riga_IFF (Instagram). Ja nevēlies dalīties ar video publiski, droši sūti saiti uz privātu video uz e-pasta adresi info@rigaiff.lv, tematā norādot to pašu #RIGA_IFF_JAUNIE_EKSPERTI. Rīgas Starptautiskais kino festivāls norisināsies no 15. līdz 25. oktobrim ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Rīgas Domes atbalstu, sadarbībā ar Latvijas Kinematogrāfistu savienību un Latvijas Kinoproducentu asociāciju. Šobrīd izziņotās filmas un festivāla dažādās programmas publicētas festivāla mājaslapā rigaiff.lv, par jaunāko var uzzināt, arī apmeklējot Riga IFF šķirkļus Facebook, Twitter un Instagram vietnēs.

Programma “Jauniešu lietas / #Youth Matters” tapusi sadarbībā ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta (EEZ) programmas „Kultūras un dabas mantojuma saglabāšanas un atjaunināšana” atbalstu, īstenojot projektu “Filmu programmas apmaiņa starp Rīgas Starptautisko kinofestivālu un Kristiansandas Starptautisko bērnu filmu festivālu”.

Pēc RIGA_IFF publicitātes materiāliem.