Ziņas

“Suicide Squad” skaņu celiņš: Galaktikas sargu pēdās

Tā kā "Suicide Squad" ir DC Comics atbilde "Galaktikas sargiem", tad šīs filmas autori iet līdzīgu ceļu - tikai, atšķirībā no sirdī smalkā intelektuāļa Džeimsa Gana, šeit treki nāk pa tiešo no Deivida Eira vidusskolas (vai esošā) Walkman miksteipa. Jo gangsta!

10.07.2016

Pēdējo gadu komiksfilmu skaņu celiņi ieņēmuši zināmu pozīciju – tiek aicināts kāds superpopulārs filmu komponists (vai, atkarībā no filmas budžeta, tā nedaudz lētāks analogs), tam piesaistīts kāds jauniešu vidū populārs vārds (Junkie XL vai līdzīgi), un top dažreiz drūms, dažreiz mazāk, bet instrumentāls skaņu celiņš ar neizbēgami dungojamu galveno tēmu (pie kuras ir iespējams ļoti efektīvi kārtot māju vai mazgāt traukus). Ar īpašu dziesmu pasūtīšanu un komponēšanu neviens vairs neaizraujas – bet vajadzētu, ja paskatāmies kaut vai uz leģendāro divu disku “Batman & Robin” saundtreku, kurš, atšķirībā no filmas, ir droši klausāms vēl pat šobaltdien.

Tendenci lauza vien visās nozīmēs atšķirīgie “Galaktikas sargi”, kas no aizputējušām atvilktnēm izvilka ārā visu piemirstas, bet tik ļoti iemīļotas 70. un 80. gadu kompozīcijas. Un, tā kā “Suicide Squad” ir DC Comics atbilde “Galaktikas sargiem”, tad arī šīs filmas autori iet līdzīgu ceļu – tikai, atšķirībā no sirdī smalkā intelektuāļa Džeimsa Gana, šeit treki nāk pa tiešo no Deivida Eira vidusskolas (vai esošā) Walkman miksteipa. Jo gangsta:

Sen, sen nav bijis šāda supervaroņu filmas skaņu celiņa – Skrillex un Rick Ross, Lil Wayne un Imagine Dragons, Action Bronson un Eminem, kā arī Queen dziesmas kaverversija no Panic! At the Disco ir tieši tikpat traki, cik solās būt gaidāmā filma. Līdz pirmizrādei ir mazāk nekā mēnesis, tāpēc droši liekam dienas kārtībā filmas skaņu celiņa oficiālo Spotify playlisti un gatavojamies kam vēl neredzētam!

“Suicide Squad” Kinoblogeri pirmizrādes seanss jau 3. augustā!

Suicide Squad, Pašnāvnieku vienība