Kino Kulta seansi

Kinoblogeri, ASV vēstniecība un k/t “Kino Citadele” aicina uz “Atpakaļ nākotnē” triloģiju!

01.10.2015

PAPILDINĀTS:
Noskaties īpašo pirms-filmas prezentāciju “LMT.Straume” interneta vietnē:

Back to the Future

Tā arī ir – vienīgie ceļi, kas šī gada 21.oktobrī būs nepieciešami, ir tie, kas mūs aizvedīs līdz k/t „Kino Citadele”, kur tieši šajā zīmīgajā datumā fantastiskā atmosfērā kopā ar Kinoblogeriem un ASV vēstniecību Latvijā skatīsimies leģendāro un tik ļoti iemīļoto „Atpakaļ nākotnē” triloģiju uz lielā ekrāna! Great Scott! Patiešām? Jā, patiešām!

2015. gads ir zīmīgs „Back to the Future” faniem – šogad pirmā triloģijas filma svin savu jau 30. (!) dzimšanas dienu, un tieši šī gada 21. oktobris bija tas nākotnes datums, kurā otrajā filmā Doks un Mārtijs nonāca, maisīdamies pa laika koridoriem. Ja pirmais fakts ir tāds, ko var svinēt kaut katru gadu, ja tā labpatīk, tikai nomainot skaitli (kā jau ikvienā dzimšanas dienā), tad otrais gan ir (vārda vistiešākajā nozīmē) unikāls notikums, kuru laist garām nedrīkst nekādā gadījumā. Otras šādas iespējas vairs nebūs! (Ja vien, protams, netiek izgudrota laika mašīna, kas ļautu 21.10.2015. piedzīvot vēlreiz. Dok, mēs gaidām!)

Unikāli notikumi ir pelnījuši unikālus pasākumus, tāpēc Kinoblogeri, k/t „Kino Citadele” un ASV vēstniecība Latvijā piedāvā fantastisku iespēju kārtīgi atzīmēt notikumu kārtīgi, noskatoties visas trīs „Atpakaļ nākotnē” triloģijas filmas pēc kārtas vienā vakarā uz lielā ekrāna! Neizpaliks arī prezentācija, konkurss, balvas un citi pārsteigumi, un tas viss – īstenā “savējo” atmosfērā. Tā kā skatīsimies visu triloģiju, tad rēķināmies, ka pasākums beigsies tā pavēlāk, bet tam nevajadzētu sagādāt problēmas – paķeram līdzi savus hoverbordus un mājas tiksim vienā mierā!