Andrea Arnold

“Visbīstamākās mājsaimnieces” (“Big Little Lies” / “Lielie mazie meli”, 2. sezona)

Mūsu uzmanībai tūlīt tiks nodota "Big Little Lies" otrā sezona — tās notikumi risinās pavisam neilgu laika sprīdi pēc pirmās sezonas kulminācijas. Nu ir pagājuši daži mēneši, jaunais skolas gads ir klāt, un līdz ar to arī, protams, jaunas intrigas un problēmas, veci noslēpumi, neatrisinātas mīklas un dziļi apspiesti pārdzīvojumi, kas kuru katru brīdi draud izlausties ārpusē.

Одиночество как спутник свободы

«American Honey» это фильм «о свободе и молодости», это фильм «о первой любви», писали многие, захлебываясь восторгом. Увы, не удалось мне найти и любви в этом фильме, только пару минут свободы и несколько часов молодости.

Jeņķu medus podiņš jeb “Amerikāņu saldumiņš”

Es neesmu bijis Amerikā (jo Daņila no filmas "Brālis" man iemācīja, ka nekas nav skaistāks un tuvāks par dzimteni), bet filma ar notikumu vietu izvēli, mūsdienīgo mūziku, neuzbāzīgo humoru, amerikāņu kultūru un cilvēkiem spēja parādīt un likt noticēt...

Идем на RIGA IFF 2016. Завгородний рекомендует

Кинокритик и кинообозреватель Артур Завгородний обращает внимание на фильмы, представленные в программе RIGA IFF, которые стоит посмотреть в этом году, чтобы понять, чем сегодня живет мировой кинематограф.