Danila Kozlovsky

Ieskats ambiciozā vēsturiskā kinoeposa “Vikings” veidošanā

No 6. janvāra kinoteātros varēs noskatīties iespaidīgo, grandiozo, pašu dārgāko Krievijas gada filmu “Vikings”. Šis kinodarbs gaidīts gadiem – tikai sagatavošanās periods, dekorāciju un ainu veidošana vien prasīja septiņus gadus, bet filmēšana, montāža un pēcapstrādes darbi ilga vairāk nekā gadu.

Diženas kaujas un mīlestība iespaidīgajā vēsturiskajā eposā “Vikings”!

“Nakts sardzes” un “Dienas sardzes” producenti piedāvā ambiciozāko un dārgāko Krievijas projektu, kinoeposu “Vikings”! Vērienīgākā Krievijas vēsturiskā sāga skar laiku, kurā vēl neviens nav tik dziļi ielūkojies un kurš vēl joprojām tīts noslēpumu plīvurā, bet 20 miljonu dolāru budžets palīdzējis līdz sīkākajām detaļām atainot viduslaikus visā to skaistumā un nežēlībā.

Katastrofu filma “Ekipāža”: leģendāra filma, jauns scenārijs

Vairāk nekā pirms trīsdesmit gadiem režisora Aleksandra Mitas radītā filma “Ekipāža” vairāku paaudžu skatītājiem bija pati iespaidīgākā filma par aviāciju, daudziem tā ir atmiņā vēl joprojām. Šogad startējošā katastrofu filma “Ekipāža” nav agrākās filmas kopija, taču ir ar to cieši saistīta.

“Хардкор” (Hardcore Henry, 2015)

“Хардкор” дезориентирует и удивляет, но он сюжетно тонкий, парадоксально муторный и точно не волнует. Не удивлюсь, если зритель уже на следующее утро не вспомнит подробностей фильма, который состоит из круговорота стрелялок и драк.