dave franco

Gada spilgtākie kino piedzīvojumi

Laiks pagremdēties atmiņās par šajā gadā piedzīvoto, atceroties, kuri ar kino un TV saistītie notikumi šogad ir bijuši spilgtākie un neaizmirstamākie. Esam pabijuši kinofestivālos, skatījušies brīnišķīgas klasiskās filmas uz lielā ekrāna, priecājušies par jauniem seriāliem, bijuši liecinieki tam, kā mainās visa kino industrija, un vēl, un vēl…

BALSO, ja vēlies redzēt “The Disaster Artist” KINO!

Oh, hi Mark! Ja tev rūp lielisks kino un vēlies redzēt jauno Džeimsa Franko komēdiju The Disaster Artist (par B-kino leģendas The Room uzņemšanu) ar brāļiem Džeimsu un Deivu Franko, Elisoni Brī, Setu Rogenu, Zaku Efronu, Džošu Hatčersonu un citiem lieliskiem aktieriem, piedalies mūsu akcijā un ietekmē filmas likteni Latvijas kinoteātros!

Nerve (2016)

Laikā, kad ļaudis bezmērķīgi klīst pa ielām, lai "noķertu viņus visus", uzmanības centrā ir iekritusi filma par vienmēr aktuālo "pazudis internetā" tēmu. Lai arī pats globālais tīmeklis joprojām tiek vainots pie visām pasaules nelaimēm, ļaunuma sakne galu galā ir meklējama tikai pie tiem, kas ir izvēlējušies tajā dzīvot.

Pieci.lv aicina piedalīties #NERVUSPĒLE

Vienmēr esi vēlējies izaicināt sevi un citus? Izdarīt ko tādu, ko neuzdrošinies, jo kautrējies vai uztrauc tas, ko citi padomās? Aizmirsti kaunu, izkāp no komforta zonas un piedalies Pieci.lv un “ACME film” izaicinājumā #NervuSpēle, kas ir lieliska iespēja izaicināt sevi, pārbaudīt savas robežas un iegūt lieliskas balvas!

“Now You See Me 2” (2016)

"Ilgi gaidītais" turpinājums, kuru nesauc "Now You Don't" laikam tikai tā iemesla dēļ, ka visi no viņiem to gaidīja. Filmas sauklis "The more you look, the less you see" ir vairāk nekā atbilstošs, jo tā ir patiešām izklaidējoša, ja tās saturā pārāk daudz neiedziļinās.

“Now You See Me 2” (2016)

Beidzot uz ekrāniem nonākusi filma, kas ir domāta ļoti specifiskai auditorijai – tiem, kas uz kinoteātri iet “atslēgties”. Pasēdēt filmas laikā Instagramā, parunāt ar sen nesatiktiem draugiem un vēl pie reizes skaļi ēst popkornu, kas ir apbērts ar kaut kādu dīvainu pulveri.