Fantastic Beasts and Where to Find Them

Kinoblogeru 2016. gada filmas

2016. gads lēnām, bet neizbēgami kārpās uz beigām, tāpēc ir īstais brīdis, lai atskatītos uz pēdējo 12 mēnešu laikā sastrādāto, pieredzēto un izbaudīto. Tāpat kā pagājušajā gadā, kinoblogeri lika galvas kopā, lai katrs nodotu savu balsi par tām filmām, kuras šogad ir kļuvušas par spilgtākajiem ekrāna piedzīvojumiem.

Latvijas skatītāju atsauksmes par “Fantastiskajām būtnēm”

Ilgi gaidītā atgriešanās Dž.K. Roulingas izdomātajā burvju un raganu (un, protams, Harija Potera) pasaulē, "Fantastiskās būtnes - un kur tās meklēt", beidzot ir klāt - un sagaidīta ar neviltotu sajūsmu! Te būs vien dažas atsauksmes no filmas "Kinoblogeri un Cēsu alus" pirmizrādes seansa:

“Fantastic Beasts and Where to Find Them” (2016)

Edijs Redmeins kopā ar spilgtu pavadošo aktieru sastāvu ir klāt, lai satricinātu Ņujorku. Brīvībā tiek izlaistas vairākas krāšņas būtnes, kas apdraud burvju pasaules slepenību. Ar spēcīgu ievadu skatītāji atkal tiek ierauti jau pazīstamajos piedzīvojumos un apzinās – tie ir atpakaļ uz palikšanu.

“Splendid Palace” notiks jauniešu kinolektoriju cikls “Kino žanri II”

Jaunatnes kultūras portāls Jest; sadarbībā ar kinoteātri "Splendid Palace" jau otro sezonu rīkos skolēnu un jauniešu kinolektoriju ciklu - par vēsturiskām filmām, fantāzijas kino, mūzikliem un vesterniem stāstīs gan sabiedrībā zināmi eksperti, gan arī jaunākās paaudzes kino censoņi – jaunie režisori, aktieri un žanra kino entuziasti.