Will Arnett

“BoJack Horseman” 3. sezona

Netfliksa zirgs alkoholiķis ir atgriezies ar jaunu sezonu, jauniem piedzīvojumiem, jauniem personāžiem, jaunām attiecībām un jauniem jokiem, līdzi piekabinot visus vecos dzīves pārdzīvojumus, kurus rada depresija. Un tie šķiet tik ļoti pazīstami, ka nav šaubu - dziļi saknē seriāls stāsta par katru no mums, gribam mēs to atzīt vai ne.

“Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows” (2016)

Ja "Transformeri" ir bezsmadzeņu izklaides augstākajā (un savā ziņā nesasniedzamajā) līgā, šis diemžēl ir kaut kas ļoti pa vidu vai nedaudz no malas - tas vairs īsti nav kino, un nav arī īsti skaidrs, ko ar to darīt (tak' ne jau skatīties), bet fakts ir tāds, ka tas ir te un tas ir uz palikšanu.

“Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows” (2016)

Kāds varētu teikt, ka jūnijs ir īstās kino vasaras sākums, bet tas ir ļoti apšaubāms fakts. Jūnijs ir kinoblogeru mēnesis, jo tajā iznāk filmas, kuru veidotāji ir parūpējušies, lai par tām būtu maksimāli viegli uzrakstīt negatīvas recenzijas. Mēnesi, kuru spilgti aizsāka "Now You See Me 2", turpina "Bruņurupuči nindzjas".

“Teenage Mutant Ninja Turtles” (2014)

Beigu beigās filma vienkārši izrādījās daudz sliktāka, nekā gaidīju – un es pat negaidīju neko labu. Man ir tikai viena vēlme – lai filma briesmīgi, katastrofāli izgāztos un mēs par to pēc iespējas ātrāk aizmirstu, tāpat kā "New Coke", “We Will Rock You” grupas "Five" izpildījumā u.c. briesmas.